Joanna Jędrzejczyk vs Rose Namajunas dodane do UFC 217: Bisping vs St-Pierre

Rok po pierwszej, historycznej gali UFC® w Madison Square Garden, Octagon® powróci do tego historycznego miejsca w Nowym Jorku w sobotę 4 listopada, gdy Joanna Jędrzejczyk stanie do obrony swojego tytułu wagi słomkowej w walce z Rose Namajunas.

Joanna Jędrzejczyk (14-0, Olsztyn), jedna z największych gwiazd kobiecego MMA, która kiedykolwiek rywalizowała w Oktagonie, będzie szukać szóstego zwycięstwa w obronie tytułu po ostatnim zwycięstwie nad Jessicą Andrade. 30-letnia mistrzyni Muay Thai pozostaje niepokonana w karierze MMA i będzie chciała zachować jej doskonały rekord 4 listopada.

Dla „Thug” Rose Namajunas (7-3, Denver w Kolorado) będzie to jej drugie podejście po tytuł UFC, jako że po raz pierwszy walczyła o niego z Carlą Esparza w pojedynku inauguracyjnym dywizję słomkową podczas finału The Ultimate Fighter : A Champion Will BeCrowned, który wygrała Esparza przez poddanie. Od tamtej pory Namajunas stoczyła wygrane walki z tak znanymi nazwiskami, jak Page VanZant, Michelle Wateson i Tecia Torres.

Dla polskich fanów będzie to bardzo wyczekiwana walka między polskim skarbem narodowym Joanną Jędrzejczyk a Rose Namajunas mającą litewskie korzenie.

Dwa tygodnie przed imprezą w Madison Square Garden, UFC przybędzie do Polski z bardzo oczekiwaną galą UFC Fight Night 118: Cowboy vs Till, które odbędzie się w sobotę, 21 października w Ergo Arena w Gdańsku. Bilety na to wydarzenie można kupić na stronie www.eventim.pl/ufc.

Sprzedaż biletów na UFC® 217: BISPING vs ST PIERRE ruszy w piątek, 15 września za pośrednictwem Ticketmaster, a gala będzie transmitowana na żywo na Extreme Sports Channel w Polsce.

Więcej informacji można uzyskać na stronie UFC.com lub poprzez śledzenie @UFCEurope na Twitterze.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.