Joanna Jędrzejczyk podpisała umowę z organizacją Fight Exclusive Night

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie z dumą ogłosić, iż podpisała umowę na walki na naszych galach, najlepszej polskiej zawodniczki MMA i Muay Thai – Joanny Jędrzejczyk. Reprezentująca Arrachion Olsztyn zawodniczka debiutuje już na jednym z najbliższych wydarzeń.

To wielki sukces młodej organizacji, iż tak znakomita postać dołączy do naszego zespołu. Liczymy na świetne walki jakie do tej pory były jej udziałem. Jest to także zobowiązanie dla naszej organizacji, aby Joanna rozwijała się na swojej sportowej drodze, a rywalki były najlepszymi z możliwych.

26-letnia Joanna Jędrzejczyk jest zdecydowanie największą kobiecą postacią polskich Sztuk Walki, a także jednym z najlepszych polskich sportowców przynoszących chwałę i splendor naszemu krajowi na międzynarodowych arenach. Jest trzykrotną mistrzynią świata Muay Thai, a także niepokonaną zawodniczką MMA z zawodowym rekordem sześciu zwycięstw.

Niewątpliwie to jedna z najwybitniejszych postaci jakie tak młodej jak nasza organizacji udało się zaprosić do współpracy.

Informacja prasowa

One thought on “Joanna Jędrzejczyk podpisała umowę z organizacją Fight Exclusive Night

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.