Joanna Jędrzejczyk na „Beast of The Ring”

Joanna vs Valerio

Joanna Jędrzejczyk reprezentująca Team Mister Perfect swój kolejny pojedynek stoczy już 24 października w Portugalii. Walka odbędzie się na gali „Beast of The Ring”, która odbędzie się w Lizbonie na terenie zabytkowej budowli Campo Pequeno.


Przeciwniczką Polki będzie utytułowana portugalska zawodniczka Catarina Valerio, która ma na swoim koncie między innymi mistrzostwo świata juniorek muay thai z 2008 roku, a także wiele innych międzynarodowych tytułów.

Catrina Valerio

(na zdj. Catarina Valerio)

Ta młoda zawodniczka reprezentuje Dynamite Team, którego trenerką jest już była zawodniczka Dina Pedro. Pedro jest znana na całym świecie ze swoich ogromnych osiągnięć. Przez kilka lat pod rząd broniła tytułu zawodowej mistrzyni świata, a teraz sama zajmuję się szkoleniem młodocianych talentów kick boxingu, czy muay thai.

Dina Pedro

(na zdj. Dina Pedro)

Joanna przygotowuj się do tego pojedynku bardzo solidnie. Bardzo dużo sparuje z wymagającymi zawodnikami team mister Perfect, oraz dużo czasu spędza trenując z trenerem boksu.

„Każdą swoją walkę i przeciwniczki traktuje bardzo poważnie”

Na jednym z Portugalskich portali internetowych walka Jedrzejczyk z Catarina Valerio została okrzyknięta europejskim pojedynkiem roku w świecie kick boxingu i muay thai „Battle of the Year femenino”

Możliwe że następna walka Joasi odbędzie się już dwa tygodnie później w Holandii, jednak szczegóły tego pojedynku nie są jeszcze znane.

Pewny jest pojedynek z Mistrzynią Holandii oraz Świata Titiana van Polanen, który zakontraktowany jest na 21 listopada i odbędzie się na gali organizowanej przez It’s Showtime. It’s Showtime jest jedną z największych europejskich i światowych organizacji zajmujących się promowaniem zawodników i organizowaniem bardzo widowiskowych gal.

Więcej szczegółów na
http://www.jedrzejczyk.org.pl/

Link do portugalskiej strony promującej galę:
http://www.kickboxingpt.com/news.php?extend.689

Link so strony Campo Pequeno, miejsca w którym odbędzie się gala:
http://www.campopequeno.com/

Link do filmiku promującego galę:
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=JSXUvV9GmvU]

oficjalna karta

One thought on “Joanna Jędrzejczyk na „Beast of The Ring”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *