Joanna Jędrzejczyk chce stoczyć swoją kolejną walkę w listopadzie w Nowym Jorku

mmajunkie.com

Mistrzyni wagi słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk powiedziała, że na swoją kolejną walkę w obronie tytułu chciałaby wrócić do Nowego Jorku i Madison Square Garden.

Jędrzejczyk była obecna na konferencji prasowej International Fight Week na której zapowiedziała chęć i gotowość do powrotu do Nowego Jorku w listopadzie.

— Chciałabym zawalczyć w Nowym Jorku w Madison Square Garden w listopadzie. Chcę wrócić do tego historycznego miejsca.

W listopadzie ubiegłego roku Joanna Jędrzejczyk walczyła w MSG w Nowym Jorku na gali UFC 205 i wówczas zmierzyła się z Karoliną Kowalkiewicz. Joanna wygrała tę walkę przez jednogłośną decyzję. W swojej ostatniej walce Polka zmierzyła się w maju na gali UFC 211 z Jessicą Andrade pokonując ją jednogłośnie na punkty broniąc tym samym tytuł po raz piąty.

Ponieważ Jędrzejczyk nie ma zobowiązań medialnych w Polsce, inaczej jest w Stanach Zjednoczonych gdzie wraz z innymi zawodniczkami UFC uczestniczyła w spotkaniu z mediami. Joanna opowiedziała, co porabiała przez ostatnie tygodnie.

— Nie mam zobowiązań wobec sponsorów i mediów w Polsce, więc ostatnie pięć tygodni było szalone. Nie miałam czasu na treningi. Było jednak bardzo dobrze. Mogłam się zrelaksować fizycznie i psychicznie i spędziłam trochę czasu z narzeczonym, rodziną i przyjaciółmi. Było miło.

— Dana (White) jest na wakacjach, więc nie dzwoniłam do niego, ale napisałam mu wiadomość, że znów chcę walczyć. Musimy jednak usiąść i porozmawiać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *