Jimmie Rivera: Bryan Caraway, Aljamain Sterling i Takeya Mizugaki nie chcieli ze mną walczyć

sherdog.com
sherdog.com

El Terror przed walką na UFC 203.

Na UFC 203 Jimmie Rivera (19-1, 3-0 w UFC, #13 w rankingu UFC) zawalczy z Urijahem Faberem (33-9, 9-5 w UFC, #2 w rankingu UFC) jednak przed zestawieniem tego boju 27-latkowi proponowano konfrontacje z Bryanem Carawayem (21-7, 6-2 w UFC, #4 w rankingu UFC), Aljamainem Steringiem (12-1, 4-1 w UFC, #7 w rankingu UFC) i Takeyą Mizugakim (21-10-2, 8-5 w UFC, #12 w rankingu UFC). W rozmowie z Eddiem Mercado Rivera powiedział, że każdy z wymienionej trójki odmówił walki z nim.

Oferowali mi już kilka osób i ja mówiłem 'tak’, ale oni mówili 'nie’. Zaproponowali mi walkę z Carawayem, Caraway oczywiście powiedział 'nie’. To niebezpieczna walka dla niego i on chce wybierać sobie walki. Tak, więc oni mieli czterech innych gości i Sean Shelby powiedział 'jeśli Caraway nie chce wziąć walki to z kim chciałbyś walczyć?’ Na szczycie listy był Urijah Faber i powiedziałem 'dobrze, skoro Caraway nie chce wziąć walki to ja chciałbym zawalczyć z Faberem i to będzie świetne.

Myślę, że Caraway nie chciał ze mną walczyć, ponieważ wiedział, że to ciężka walka i on wie, że ja mogę go pokonać. On nie chce przegranej. Zauważyłeś, że on zawsze wybiera walki? Aljamain Sterling tak samo, oni zaoferowali mi Sterlinga wcześniej, on powiedział 'nie’. Caraway powiedział 'nie’ kilka razy. Mizugaki, miałem walczyć z Mizugakim, ale on powiedział 'nie’, ja powiedziałem 'tak’. Ja dużo razy mówiłem 'tak’ jeśli chodzi o każdego kogo mi chcieli dać. Mogę walczyć z kimkolwiek, tylko dajcie mi czas na trening i to wszystko.

Pojedynek Rivery z Faberem będzie częścią gali UFC 203, która odbędzie się 10 września w Cleveland. W walce wieczoru Stipe Miocic będzie bronił mistrzostwa wagi ciężkiej w starciu z Alistairem Overeemem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *