Jimi Manuwa odniósł się z szacunkiem do zwycięstwa Jana Błachowicza

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Jimi Manuwa, który zmierzył się z Janem Błachowiczem w walce co-main event gali UFC Fight Night 127 w Londynie, skomentował zwycięstwo Polaka w rewanżu.

To była bardzo dobra walka za którą obydwaj zawodnicy otrzymali bonusy w wysokości $50,000 za walkę wieczoru. Dla Polskich fanów oraz dla samego Jana Błachowicza było to wyjątkowe zwycięstwo w rewanżu za poprzednią walkę w której Manuwa zdominował Polaka. W tym pojedynku Janek Błachowicz pokazał, że ten czas od tamtej porażki był dobrze wykorzystany na solidnej pracy dzięki czemu obraz walki wyglądał zupełnie inaczej. Błachowicz był blisko skończenia Anglika w pierwszej rundzie, ale ostatecznie walka zakończyła się jednogłośną decyzją.

Podczas gdy dla Jana Błachowicza było ty trzecie zwycięstwo z rzędu, Jimi Manuwa zanotował drugą porażkę z rzędu. Anglik docenił występ polskiego zawodnika komplementując go i mimo rozczarowania swoją porażką, Manuwa jest zadowolony z tego, że udało im się stoczyć walkę, która podobała się fanom.

„Szacunek dla Jana Błachowicza za świetną walkę tego wieczoru. Daliśmy z siebie wszystko i mam nadzieję, że podobało się fanom.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.