Jim Miller vs. Alex White w rozpisce UFC 228 w Dallas

cagesidepress.com

Jim Miller stoczy w Dallas swój 30 pojedynek w organizacji UFC.

Kolejny pojedynek został dodany do gali UFC 228, która odbędzie się 8 września w Dallas. Tym razem będzie to starcie w kategorii lekkiej, a zmierzą się w nim Jim Miller (28-12, 1NC) oraz Alex White (12-4). Dla Millera będzie to już 30 pojedynek w UFC(!)

Jim Miller to weteran organizacji UFC, w której stoczył już 29 pojedynków(!). Ostatnie pojedynki nie poszły jednak po jego myśli i przegrał cztery razy z rzędu, co jest jego najgorszym momentem w całej karierze. W swojej ostatniej walce uległ przes nokaut Danowi Hookerowi, a wcześniej okazał się gorszy od Dustina Poiriera, Anthonego Pettisa i Francisco Trinaldo. Podczas swojej wspaniałej kariery wygrywał m.in. z Joe Lauzonem (dwukrotnie), Takanorim Gomim czy Yancy Medeirosem.

Alex White powraca do Oktagonu po porażce przez jednogłośną decyzję z Jamesem Krause. Jego aktualny bilans w UFC to 3 zwycięstwa i 4 porażki. Przed dołączeniem do największej organizacji na świecie występował głównie na mniejszych galach w USA, a jeden pojedynek stoczył podczas gali we Włoszech. Za walkę z Estevanem Payanem nagrodzony został bonusem za występ wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *