„Jestem w dobrym nastroju, UFC i menadżerowie pomagają mi w znalezieniu pomocy” – Tony Ferguson o swoich osobistych problemach

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson przechodzi obecnie trudny okres w swoim życiu przez osobiste problemy, które w minionym tygodniu zostały podane do wiadomości publicznej i wprawiły w osłupienie wielu fanów MMA. Tony Ferguson wysłał jednak do fanów pozytywną wiadomość.

Ferguson napisał na swoim Instagramie, że jest w dobrym nastroju i że wraz z UFC i zespołem menadżerów pracuje nad znalezieniem pomocy, której potrzebuje.

„Dziękuję wszystkim za wielkie wsparcie. Jestem w dobrym nastroju, UFC & [Paradigm Sport] Management pomagają mi znaleźć pomoc, której potrzebujemy. Dostaję wszystkie wasze wiadomości, przesyłajcie je dalej! Bardzo dziękuję za miłe słowa, moja rodzina i zespół doceniają to. Wyrazy miłości dla mojej rodziny z mediów społecznościowych, nie traćcie wiary, gówno bym bez was zrobił.”

Chociaż Tony Ferguson nie może obecnie widzieć swojej żony Cristiny ze względu na pozew o zakaz zbliżania się do niej i ich syna, wyjaśniła, że Tony jest zarówno dobrym mężem, jak i ojcem, a zakaz zbliżania się polega przede wszystkim na tym, aby mu pomoc, po pewnych dziwacznych zachowanych Fergusona.

„Tony Ferguson jest dobrym mężem i dobrym ojcem dla naszego syna. Obecne postępowanie sądowe jest częścią procesu, który ma na celu zapewnienie Tony’emu pomocy niezbędnej do kontynuowania bycia najlepszym, jak również do kontynuowania jego pasji i kariery jako mistrza UFC. Wszystkie pozytywne życzenia są szczerze doceniane i mam nadzieję, że nasza prywatność będzie uszanowana.”

Na tę chwilę nie ma mowy o planowaniu kolejnej walki dla Tony’ego Fergusona dopóki nie upora się ze swoimi osobistymi problemami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *