Jest wyrok dla Alistaira Overeema

(fot. mmamania.com)

Pretendent do tytułu wagi ciężkiej UFC Alistair Overeem musiał stawić się wczoraj w sądzie w Las Vegas. Zamiast Alistaira pojawił się tam jego pełnomocnik Davida Chesnoff. „Reem” jest oskarżony o nadużycie siły wobec kobiety, którą miał popchnąć w kasynie Wynn w Las Vegas. Alistair został skazany na sześć miesięcy pozbawienia wolności oraz grzywnę w wysokości 1000 dolarów.

Na szczęście dla samego Overeema oraz jego fanów, Alistair nie trafi za kratki ale będzie musiał odpokutować to co zrobił.

Według Las Vegas Review Jurnal:

„Zawodnik wagi ciężkiej UFC Alistair Overeem został skazany na 50 godzin prac społecznych oraz konsultację z psychologiem w celu złagodzenia agresywności. Dodatkowo otrzymał karę 90 dni aresztu w zawieszeniu. Jeśli warunki pracy społecznej i konsultacji z psychologiem zostaną spełnione, sprawa zostanie oddalona. Overeem ma także stawić się w sądzie 26 września.”

Na szczęście wyrok nie będzie miał żadnego wpływu na walkę Alistaira z Juniorem dos Santosem o pas wagi ciężkiej, która odbędzie się 26 maja na UFC 146.

15 thoughts on “Jest wyrok dla Alistaira Overeema

  1. Na szczęście nie ma to wpływu na walkę. I tak nie wierzę w całą tą sytuację z popchnięciem, dziwne, że nigdy wcześniej nie miał żadnych wyskoków – USA po prostu. Ciekawe czy mają nagrania w końcu kasyna są doskonale monitorowane.

  2. „Alistair został skazany na sześć miesięcy pozbawienia wolności oraz grzywnę w wysokości 1000 dolarów” kurw* kto to pisze?? szesc mc to 180 dni tak? ok to czemu pozniej piszecie w ogóle co innego(mam na mysli autora tekstu nad postami) „otrzymał karę 90 dni aresztu w zawieszeniu” jak dla mnie 90dni to trzy mc a nie szesc… byc moze czepiam sie niepotrzebnie ale naprawde draznia mnie takie sytuacje wiec zacznijcie czytac to co piszecie!!

  3. A to gnoje wyłudzacze! „Bo przecież na biednego nie trafiło”. Świństwo i tyle. Teraz dopiero powinien ją popchnąć… Ja bym ją popchnął, bo w sumie co to jest 50 godzin i $1000.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *