Jest odpowiedź Jona Jonesa na ranking MMA GOAT Conora McGregora

ESPN

Jon Jones zareagował na ranking MMA GOAT przedstawiony przez Conora McGregora w którym Irlandczyk umieścił mistrza wagi półciężkiej UFC na czwartym miejscu.

McGregor ogłosił, że były mistrz wagi średniej Anderson Silva nadal posiada miano MMA GOAT’a, dodając jednocześnie, że wkrótce zdetronizuje „Pająka”. Zuchwały Irlandczyk umieścił samego siebie na drugim miejscu, byłego mistrza wagi półśredniej i średniej Georgesa St-Pierre na trzecim miejscu, a mistrz wagi półciężkiej Jon Jones wylądował dopiero na czwartym miejscu.

„Bones” odpowiedział na listę MMA GOAT Conora McGregora dwoma bardzo krótkimi zdaniami:

„AND STILL

Spróbuj najpierw to osiągnąć, chłopcze.”

Jon Jones odnosił się do faktu, że nadal posiada tytuł mistrza UFC, podczas gdy Conor McGregor ostatnią walkę o tytuł przegrał w walce z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem przez poddanie na gali UFC 229.

„Bones” zakończył dyskusję stwierdzając, że nie będzie brał udziału w debacie o status GOAT’a, a zamiast tego pozwoli, by to fani o tym zdecydowali.

„Nie będę debatował nad tym, kto jest GOAT’em, pozwolę, by fani zrobili to za mnie.”

Jon Jones wrócił do tematu w kolejnym wpisie na Twitterze, dzieląc się ciekawymi statystykami, które zdają się obalać twierdzenie McGregora o jego pozycji numer #2 w rankingu MMA GOAT.

„Bones” zamieścił tabelkę przedstawiającą statystyki w największej liczbie zwycięstw w pojedynkach o tytuły mistrzowskie UFC.

„Gdzie jesteś GOAT?”

Jak widać, próżno szukać na tej liście Conora McGregora, w przeciwieństwie do mistrza Jona Jonesa oraz Georgesa St-Pierre, Demetriousa Johnsona czy Andersona Silvy. Jones znajduje się na szczycie listy z 14. zwycięstwami bez porażek, natomiast St-Pierre zajmuje drugie miejsce z 13. zwycięstwami i dwoma porażkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.