Jessica Andrade ostrzega Claudię Gadelhę, że jeśli będzie chciała się z nią boksować, to pożałuje tego

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Jessica Andrade ostrzega Claudię Gadelhę, by ta nie próbowała iść z nią na wymianę w stójce, ponieważ może tego bardzo pożałować.

22 września, Andrade i Gadelha będą walczyć ze sobą w Saitama Super Arena w Japonii w walce, która będzie pojedynkiem karty głównej gali UFC Fight Night 117.

W ostatnim wywiadzie dla Bloody Elbow, Andrade powiedziała, że ​​zmiana stylu nie pomoże Claudii w tym starciu:

— Claudia, odkąd wyjechała z Brazylii, mówi, że się zmieniła i jej styl jest inny, ale rzecz w tym, że kiedy zostaniesz trafionym — są szanse, że wrócisz do tego z czego się wywodzisz; do twoich korzeni w sztukach walki. I tak bardzo, jak jest zainteresowana walczyć ze mną w stójce, kiedy tylko trafi ją pierwszy cios trafi — prawdopodobnie wróci do tego z kim zawsze była.

Andrade dodała też, że nie są jej straszne ciosy którejkolwiek z zawodniczek w jej dywizji.

— Prawie nie odczuwam ciosów moich przeciwniczek. Nie wiem, czy to jest zasługa mojej szczęki, która jest bardzo mocna, czy też ich ciosy nie są tak silne. Mam również nieustępującą presję i wiem, że jestem silniejsza i uderzam mocniej niż ktokolwiek inny w tej kategorii. Biorąc to wszystko pod uwagę, Claudia będzie miała spotkanie z pociągiem towarowym, a cokolwiek będzie starała się mi zrobić, nie powstrzyma tego.

One thought on “Jessica Andrade ostrzega Claudię Gadelhę, że jeśli będzie chciała się z nią boksować, to pożałuje tego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *