Jerry Kvarnstrom nowym rywalem Huberta Szymajdy na gali TFL 19

Jerry „AD/HD” Kvarnstrom jest nowym rywalem Huberta Szymajdy podczas gali TFL 19 „Christmas Time”, która odbędzie się już 21 grudnia w Hali Globus w Lublinie!

Weteran Fińskiej szkoły MMA Jerry Kvarnstrom (14-13) podczas dziewiętnastej odsłony TFL – Thunderstrike Fight League, stoczy 28 zawodowy pojedynek w MMA. Rywalem Fina będzie Mistrz organizacji TFL w kategorii lekkiej Hubert Szymajda (8-3). Pierwotnie oponentem „Maupy”, miał być Max „Magnum” Lima (11-5-1). Jak w niedzielę poinformował jego manager z powodów administracyjnych jego przylot do Polski jest niemożliwy.

„To jakiś koszmar gdy dowiadujesz się 6 dni przed galą że wypada rywal dla zawodnika drugiej walki wieczoru. Walka Huberta okraszona jest pechem od samego początku o którym powiem po gali. Teraz praca praca i jeszcze raz praca. Mam nadzieje że związani ze mną zawodnicy TFL docenią jak dużo zdrowia i serca wkładam w ich rozwój dla wielu z nich od wielu lat. Poświęcam więcej czasu dla nich niż dla swojej rodziny. Jestem promotorem większości czołowych graczy naszej organizacji i traktuje ich wyjątkowo więc oczekuje lojalności. To najtrudniejsza ze wszystkich edycji TFL i zarazem czwarta gala w tym roku.”- komentuje organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Bilety na galę dostępne w systemie www.ekobilet.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *