Jerome Le Banner nie wystąpi na KSW 18. Overeem nowym przeciwnikiem Różala

(fot. JLB facebook)

Czeka nas kolejna zmiana przeciwnika na nadchodzącą galę KSW 18. Tym razem chodzi o bardzo oczekiwanego zawodnika i legendę kickboxingu Jerome Le Bannera, który miał zmierzyć się w walce wieczoru z Marcinem Różalskim. Powodem odwołania pojedynku jest kontuzja nogi Francuza. Informacja jest potwierdzona i przekazana przez Polsat News.

Aktualizacja: Nowym przeciwnikiem Marcina Różalskiego będzie Valentijn Overeem

25 thoughts on “Jerome Le Banner nie wystąpi na KSW 18. Overeem nowym przeciwnikiem Różala

 1. Może nie o kondycje, ale Valentijn jak wiemy nie lubi być „obijany” i może się szybko poddać. Z drugiej strony może to być kolejna dobra reklama dla KSW. Trochę się zawiodłem byłem nastawiony na tą walkę a tu lipa. Mam nadzieje że kolejne gale będą lepsze i z większym szczęściem.

 2. Kolega nade mną ma rację. KSW napewno zdobędzie dobrą reklamę przez samo nazwisko „Overeem”, bo nie oszukujmy się, nie każdy siedzi w temacie i nie każdy wie o istnieniu Le Bannera, a przeciętnemu „Kowalskiemu” interesującemu się co nieco MMA nie jest obce nazwisko Z Top 3 Heavyweight na świecie 😛
  Chociaż nie mogłem się doczekać walki Różala z Le Bannerem… No ale cóż.. Powinno byś i tak dobre show

 3. Spokojnie, jeszcze parę dni do Kompromitacji Sztuk Walki 18. Zaraz zmienią Różalskiemu przeciwnika na jakiegoś polskiego superkelnera (oczywiście przez Kompromitację okrzykniętego superprzeciwnikiem), żeby Różalski mógł wygrać przed swojakami i żeby gawiedź zgromadzona w hali się cieszyła.

  ps. Najgorzej po zmianie mają sędziwie. Znowu trzeba będzie poprawić gotowe na galę karty z wynikami.

 4. paticzek007: Kolega nade mną ma rację. KSW napewno zdobędzie dobrą reklamę przez samo nazwisko „Overeem”, bo nie oszukujmy się, nie każdy siedzi w temacie i nie każdy wie o istnieniu Le Bannera, a przeciętnemu „Kowalskiemu” interesującemu się co nieco MMA nie jest obce nazwisko Z Top 3 Heavyweight na świecie
  Chociaż nie mogłem się doczekać walki Różala z Le Bannerem… No ale cóż.. Powinno byś i tak dobre show

  (akurat co nieco wiem o tym sporcie i moja wiedza nie zaczęła się od „steryda starszego” nie wprowadzajcie nie potrzebnych spin Panowie, wyżyjcie się na treningu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *