Jeremy Jackson skazany na 25 lat więzienia

(mmamania.com)

Weteran UFC, Jeremy Jackson zostały skazany na 25 lat więzienia za obrabowanie domu byłej dziewczyny oraz zgwałcenie jej w 2008, trzymając ją na muszce fałszywego pistoletu.

Uczestnik The Ultimate Fighter (TUF) 4 od dwóch lat siedział za kratkami czekając na werdykt. Przyznał się do winy, pomimo protestów swojego adwokata, ponieważ ława przysięgłych mogła skazać go nawet na 60 lat więzienia. Russell Baker, pełnomocnik Jacksona, powiedział, że jego klient jest niewinny zarzucanym mu czynom i przyznał się do nich tylko dlatego, że proces i oskarżenia wywarły na nim psychiczną presję.

Jackson, ostatnio walczył w octagonie w listopadzie 2006, przegrywając z Pete’m Spratt w finale TUF 4 przez TKO (kontuzja karku) w drugiej rundzie. „The Scorpion” walczył potem jeszcze tylko raz, pokonując Hectora Castillo przez TKO (kontuzja) na Total Combat 19 w marcu 2007. Jego godnym odnotowania sukcesem jest pokonanie aktualnego mistrza wagi półśredniej Strikeforce, Nicka Diaza w 2002 na UA 4: „King of the Mountain”. Jednak rewanż wygrał już Diaz (przez TKO), tak samo jak ich trzecią walkę (przez poddanie), ustalając wynik starć między nimi.

10 thoughts on “Jeremy Jackson skazany na 25 lat więzienia

 1. Szczepan tyle się dostaje za morderstwa w Polsce:) W USA są surowsze kary. Jeremy pamiętaj, że najlepszym przyjacielem więźnia jest mydło. Mam nadzieje, że za to iż dopuścił się takiego czynu wyrucha*ją go czarni bracia.

 2. szczepan92m:
  25 lat za gwałt i użycie środka przymusu- atrapy pistoletu? Coś dużo mi się wydaje. Gwałt faktycznie nieprzyjemna sprawa, ale przecież tyle się dostaje za morderstwa…

  Bo na świecie nadal krąży stereotyp, że zawodnicy MMA to psychole zdolne tylko do lania się po mordach, morderstw, ćpiania i gwałtów. 😉

 3. Czlowieku,25lat za zgwalcenie to dla ciebie malo?Ta dziewczyna bedzie juz miala zjechana psychike do konca zycia..to jest jak absolutne zeszmacenie,pozbawienie czlowieczenstwa.Zabija dusze nie cialo.Ciekaw jestem co bys powiedzial,gdyby ktos w krzakach wydymal na lewo i prawo twoja kobiete.Niech tam zrobia z niego ciotke i zadymaja go na smierc jesli tylko to wszystko jest prawda.

 4. -BigTom-:
  Czlowieku,25lat za zgwalcenie to dla ciebie malo?Ta dziewczyna bedzie juz miala zjechana psychike do konca zycia..to jest jak absolutne zeszmacenie,pozbawienie czlowieczenstwa.Zabija dusze nie cialo.Ciekaw jestem co bys powiedzial,gdyby ktos w krzakach wydymal na lewo i prawo twoja kobiete.Niech tam zrobia z niego ciotke i zadymaja go na smierc jesli tylko to wszystko jest prawda.

  Zgadzam się. Niech go w pizdu zadymają.

 5. 25 lat za gwałt to bardzo dużo. Za chwilę przyjemności spędzi pół życia w więzieniu. Amerykańskie organy ścigania to też sadystyczni psychole, tyle że po stronie prawa. W zasadzie to czemu go nie zabili paralizatorami na miejscu ?

 6. Nikt z was nie zna okolicznosci a pieprzycie, ze 25lat to malo.
  Z tekstu wynika, ze to jego byla (moze wtedy i obecna) dziewczyna. Ma to znaczenie a jak wiadomo w amerykanskim sadownictwie siedza sami zydowscy sedziowie. Proponuje zapoznac sie z Talmudem i kwestiami prawa. Zwlaszcza jesli chodzi o goiow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *