Jay Silva o Materli „Idę po ciebie, uciekaj!”

Takimi słowami Jay Silva uraczył nas na video, które zamieścił na serwisie społecznościowym. Twierdzi, że będzie to ostania walka pomiędzy nim a Cipkiem i lepiej, żeby odpuścił sobie walkę, bo i tak przegra.

Post użytkownika Jay Silva.

13 thoughts on “Jay Silva o Materli „Idę po ciebie, uciekaj!”

  1. Bardzo mi się podobał ich drugi fight. Cipao Materla zdominował całą pierwszą runde a w drugiej nadział się na hak i przegrał. Zazwyczaj nie lubie trylogii ale w tym wypadku jest to dobrze uzasadnione.

  2. Po obejżeniu obu walk, wydaje mi sie ze Materla ma lepsze argumenty.OK nie można wykluczyć ustrzelenia – niespodziewanego nokautu. Jak z resztą wszędzie i zawsze w jakimkolwiek starciu Nie śledziłem zbyt dokładnie konfliku na lini Michal-Jay, oceniam tylko to co działo się w ringu. Tam Materla miał cały czas kontrole i prowadził bezspornie na punkty. Przewaga fizyczna także była nadto widoczna. Czym Silva może zaskoczyć poza lucky punch ? Ja tego nie wiem .

  3. Znam Cipka osobiście (z maty i dzielnicy) i wiem, że chłopaczyna potrafi się zachować. Co do Silvy to faktycznie wygadywał głupoty i obrażał Michała nazywając go od durni i matołów (chump), a później po wygranej walce świrował pawiana przed publicznością i udawał sympatiko gościa. Fakt mnie osobiście też nie podobało się nie podanie ręki Murzynowi ale z drugiej strony rozumiem Michała i kibicuje mu z całego serca i dziwię się Panowie, że nie wspieracie naszego rodaka tylko dajecie się nabrać na hipokryzję. Michał przynajmniej jest szczery w tym co robi i mówi i mam nadzieję, że zemści się za przegraną i zniewagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.