Jay Silva jako zastępstwo za Jamesa McSweeney’a do walki z Mariuszem Pudzianowskim

Jay Silva Twitter

Od kilku dni krążą pogłoski o tym, że James McSweeney może nie zostać dopuszczony do walki z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 40, która odbędzie się jutro w Dublinie.

AKTUALIZACJA: Oficjalnie Federacja KSW potwierdziła, że rywalem Mariusza Pudzianowskiego  na gali KSW 40 będzie Jay Silva. organizacja SAFE MMA nie dopuściła Jamesa McSweeney’a do walki.

Powodem tych komplikacji mają być problemy zdrowotne McSweeney’a oraz to, że organizacja SAFE MMA wciąż sprawdza, czy James będzie mógł stoczyć walkę mimo, że wziął udział w oficjalnym ważeniu przed galą.

Federacja KSW zabezpieczyła się jednak na ewentualność wycofania McSweeney’a z karty walk i zaprosiła na dzisiejszą ceremonię ważenia znanego już z walk w KSW Jay’a Silvę, który zdecydował się zmienić kategorię wagową.

Jay Da Spyda Killa Silva (10-11-1) ma za sobą pięć walk w KSW z czego aż trzy z Michałem Materlą. W pierwszej walce na KSW 19, Silva przegrał z Materlą przez większościową decyzję. W rewanżu na KSW 24 Amerykanin pokonał Polaka przez KO w drugiej rundzie, ale w trzecim starciu Materla wygrał jednogłośnie na punkty. W czwartej walce Silva zremisował z Piotrem Strusem na KSW 29, a w piątej walce dla polskiej organizacji przegrał przez TKO w pierwszej rundzie z Azizem Karaoglu na KSW 31. W ubiegłym roku Jay Silva pokonał przez decyzję Gurama Mestvirishviliego, a w tym roku w lutym przegrał przez decyzję z Timem Williamsem.

One thought on “Jay Silva jako zastępstwo za Jamesa McSweeney’a do walki z Mariuszem Pudzianowskim

  1. Ja to się zawsze zastanawiałem jaki on trening robią, bo masa jest spora, ale te mięśnie nie są jakoś super zarysowane. Przynajmniej w moim odczuciu. Ja raczej na rzeźbę, niż na siłę bo sportów walki nie trenuje. Ale gdyby nie dobry suplement to by wszystko zdechło. Na początku był supli byłem, potem weszła LargoMass, co zwiększyło mój testosteron i co za tym idzie wyniki też lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *