Jason „Mayhem” Miller aresztowany

Niektórzy zawodnicy MMA robią różne rzeczy aby było o nich głośno i z całą pewnością Jason „Mayhem” Miller do nich należy. Problem tkwi jednak w tym, że tym razem Miller stanowczo przesadził co poskutkowało aresztowaniem go.

Jak się okazało Miller wtargnął do kościoła w Mission Viejo w południowej Kalifornii i został tam znaleziony wczoraj rano kompletnie nagi. Jakby tego było mało zniszczył mienie oraz rozpylił kilka gaśnic przeciwpożarowych.

Miller po dojściu do siebie został zwolniony za kaucją w wysokości 20.000 dolarów i jest zobowiązany do stawienia się w sądzie w środę.

7 thoughts on “Jason „Mayhem” Miller aresztowany

  1. Jeśli jesteśmy przy kościele, to co z tego, że był nagi? a jak go Bóg stworzył? Do kościoła ludzie często chodzą, żeby pogadać z Bogiem(chyba bo ja nie chodze) a stamtąd Cie wywalają, bo przybyłeś jak Cie owy Bóg stworzył, jakbyś miał buty z aligatora, spodnie z owczej wełny, kurtke ze sztucznych materiałów i szal z zabitego lisa to by Cie jeszcze podziwiali. Tylko nagosci sie czepiam, resztą zawinił.

  2. sdfgh pisze:
    wtorek, Sierpień 14, 2012 o 16:54 (Cytuj)

    Jeśli jesteśmy przy kościele, to co z tego, że był nagi? a jak go Bóg stworzył? Do kościoła ludzie często chodzą, żeby pogadać z Bogiem(chyba bo ja nie chodze) a stamtąd Cie wywalają, bo przybyłeś jak Cie owy Bóg stworzył, jakbyś miał buty z aligatora, spodnie z owczej wełny, kurtke ze sztucznych materiałów i szal z zabitego lisa to by Cie jeszcze podziwiali. Tylko nagosci sie czepiam, resztą zawinił. HAHA Dobre!:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *