Jason „Mayhem” Miller aresztowany za napaść na siostrę

(foto: mmamania.com)

Jason „Mayhem” Miller jest znany ze swoich wybryków. Bez wątpienia jest to barwna i pełna energii postać.  Jednakże Mayhem najwyraźniej nie potrafi do końca kontrolować swoich poczynań w „zabawach”.


Jak podaje TMZ Miller został aresztowany za to, że założył własnej siostrze technikę duszącą i nie chciał jej puścić.

Cała sytuacja rozegrała się na imprezie w Karolinie Północnej, na której oczywiście znalazł się Mayhem wraz z siostrą. Siostra Jasona chciała opuścić imprezę, ale ten nie chciał jej puścić w związku z czym postanowił ją złapać i założyć technikę duszącą żeby nie była w stanie uciec.

Po wydostaniu się z duszenia siostra Jasona uciekła i zawiadomiła policję o całym zajściu. Zeznała, iż jej brat nie chciał jej puścić przez dłuższy czas. Policja natychmiast aresztowała Mayhema. Jednakże ten wpłacił kaucję i został wypuszczony na wolność.

Całe zajście najprawdopodobniej nie było tak groźne jak opisuje to siostra Jasona. W końcu poszkodowana zdołała uciec więc założone przez Mayhema duszenie na pewno nie było w stu procentach poważne. Tak czy inaczej, Mayhem może mieć przez to kłopoty, zarówno prawne jak i w UFC. Czas pokaże jak potoczą się jego dalsze losy.

PS
Ciekawe, że to właśnie Mayhem prowadził program Bully Beatdown. 🙂

9 thoughts on “Jason „Mayhem” Miller aresztowany za napaść na siostrę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *