Jason Frank przechodzi na zawodowstwo, planuje podbój Strikeforce

(foto: mmaweekly.com)

Jason David Frank ma dosyć poważne plany związane z rozwojem swojej kariery MMA. Power Ranger przygotowuje się do swojej pierwszej zawodowej walki, która odbędzie się w sierpniu, przeciwko Jose Roberto Vasquezowi.

Frank prowadził długie rozmowy ze swoimi menedżerami na temat zawodowstwa i wszyscy zgodnie uznali, że ten czas już nadszedł.

„Nie myślałem, że to wszystko wydarzy się tak szybko, ale mam już trochę walk za sobą. Trenowałem i sparowałem sporo z moimi partnerami i trenerem Rocky Longiem i zdecydowałem, że najwyższy czas przejść na zawodowstwo.”, mówi Frank

Jak dotąd Power Ranger stoczył 4 walki amatorskie – każdą z nich wygrał. Dodatkowo, każdą zakończył przed czasem. Na swoim koncie ma wygraną przez omoplate, balache i dwie wygrane przez (T)KO.

„Na początku, mieliśmy w planach jeszcze 1 amatorską walkę, ale co za różnica? Cztery amatorskie walki, czy pięć, jedno i to samo. Teraz przechodzę na zawodowstwo i dostane za to kasę. Oczywiście nie chodzi tu tylko o pieniądze, ale o sam fakt robienia tego wszystkiego we właściwy sposób.”

Frank nie ukrywa również, że pewnego dnia chciałby móc walczyć w Strikeforce i nazywać je drugim domem.

„Bardzo chciałbym walczyć w Strikeforce. Chce podpisać z nimi kontrakt. Mówię o tym w kółko. Wiem, że mój menedżer przeprowadził z nimi wstępną rozmowę. Chce się za to zabrać jak należy. Budować rekord w odpowiedni sposób, pokazać ludziom, że potrafię walczyć dłużej niż jedną rundę.”

Była gwiazda telewizji wie, że dostanie się do Strikeforce nie musi być takie proste. Ale Frank jest zadowolony z tego powodu, bo wie, że będzie musiał zasłużyć na miejsce w jednej z najlepszych organizacji MMA na świecie. To może wiązać się z czasem, ale Jason jest zdeterminowany.

„Trenuję sztuki walki odkąd skończyłem 4 lata. Tak, występowałem w Power Rangers. To może bawić Dana Whitea i innych ludzi z innych organizacji. Mogą myśleć, że jestem kolejnym, który chce spróbować MMA. To nieprawda. To jest moje życie. Sztuki walki są moim życiem.”

4 thoughts on “Jason Frank przechodzi na zawodowstwo, planuje podbój Strikeforce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *