Jan Błachowicz vs. Patrick Cummins dodane do karty walk gali UFC 210!

polskieradio.pl

Jan Błachowicz zmierzy się z Patrickiem Cumminsem. Do starcia dojedzie w trakcie gali UFC 210, która odbędzie się 8 kwietnia w Buffalo w stanie Nowy Jork.

Jan Błachowicz (19-6) miał już ustalonego przeciwnika z którym miał zmierzyć się podczas gali UFC Fight Night 104 a był nim Ovince Saint Preux. Do walki nie dojdzie z powodu kontuzji Polaka. Błachowicz w swojej ostatniej walce uległ niezwykle utalentowanemu oraz doświadczonemu Alexandrowi Gustafssonowi. Na przekroju całej walki można odnieść wrażenie, że stójka polskiego zawodnika jest na bardzo wysokim poziomie a popracować trzeba nad parterem. Bilans Janka w amerykańskiej organizacji to 2 zwycięstwa oraz 3 porażki.

Patrick Cummins (8-4) to amerykański zawodnik, który aktualnie jest w lekkim kryzysie. Dwie jego ostatnie walki zakończyły się szybkimi porażkami przed czasem. Okazał się gorszy od bardzo mocnych przeciwników jakimi są: Glover Teixeira oraz Antonio Rogerio Nogueira. W trakcie swojej kariery mierzył się z obecnym mistrzem UFC kategorii półciężkiej Danielem Cormierem z którym przegrał już w 1 rundzie.

Walką wieczoru gali UFC 210 będzie pojedynek rewanżowy o pas kategorii półciężkiej pomiędzy Danielem Cormierem oraz Anthonym Johnsonem.

4 thoughts on “Jan Błachowicz vs. Patrick Cummins dodane do karty walk gali UFC 210!

  1. Nie wiem czy są powody do mroczna. Tak jak napisał jagoda jeżeli Jano go nie uwagi to Cummings pewnie przelezy na nim decyzję. Kolejna mega nudna porażka będzie zapewne kosztować Jana robotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *