Jan Błachowicz promuje swoją walkę z Jonem Jonesem

Mike Roach/Zuffa LLC via Getty Images

Po znakomitym zwycięstwie Jana Błachowicza w pojedynku z Coreyem Andersonem na UFC Fight Night 167, wiele wskazuje na to, że to on zmierzy się z mistrzem Jonem Jonesem w kolejnej walce o tytuł wagi półciężkiej.

Tuż po zakończeniu walki, Błachowicz rzucił wyzwanie Jonesowi, który był tym wyraźnie podekscytowany i w późniejszych komentarzach wypowiadał się pozytywnie w kwestii tej walki.

Jeszcze niedawno mówiło się, że najprawdopodobniej w kolejnej walce z Jonem Jonesem zobaczymy jego ostatniego przeciwnika Dominicka Reyesa, który dał bardzo wyrównaną walkę.

Tymczasem kurs na Jana Błachowicza do walki o pas zdaje się rosnąć z każdym dniem i Cieszynianin nie marnuje żadnej okazji do tego, aby jeszcze bardziej podbić swoje szanse oraz wypromować potencjalny pojedynek o tytuł.

Polski zawodnik zdaje się dobrze wiedzieć jaki potencjał ma Internet i jaką siłą jest społeczność fanów dlatego w jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych, Błachowicz zwrócił się do swoich fanów o pomoc w promocji tego pojedynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *