Jan Błachowicz dla WOŚP

(fot. konfrontacja.com)

Jan Błachowicz w tym roku również dołączył do wpierania akcji WOŚP. Był wspólnie z właścicielami Federacji KSW w studio u Jurka Owsiaka, a jego gadżety, które przekazał można licytować pod linkiem http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=603345

10 thoughts on “Jan Błachowicz dla WOŚP

  1. Nie będę Owsiaka bronił, bo typ rzeczywiście szemrany. Wypromował się na tym, ale reklama to raptem kilka milionów – koszty organizacji, pensje, transport, zespoły tego Woodstock czy co to tam jest. I to stanowi około 13% całkowitego przychodu. To kilka milionów, a bez reklamy i nagośnienia w mediach przychód z datków byłby znacznie niższy. Okazuje się, że to jest jawne i jasne, a nie tak, że „100% idzie na potrzebujących”, po czym okazuje się, że 5 milionów idzie na co innego. Do wczoraj myślałem, że tak właśnie jest, ale okazuje się, że nie :). Warto się dorzucić, ponoć naprawdę sporo sprzętu z tego kupują, 40-parę milionów to już coś.

    Na stronie WOŚP piszą, że 100% z tego, co uzbierają w puchy idzie na sprzęt, a aukcje i inne wpłaty na utrzymanie organizacji, w tym pensje.

    Więc jak ktoś chce się dołożyć do sprzętu, a nie do Owsiaka, to niech… wrzuci do puchy. A jak ktoś chce rękawice Janka, to też ma taką opcję 🙂

  2. Janek wywodzi sie z muay thai a nie potrafi ani kopnąć ani uderzyć . Ogólnie widzę żę polscy zawodnicy mają problem z zadawaniem cisów w stójce, w parterze nie zadają ich wcale.I tak myślę czy trenerzy tego nie widzą czy nie potrafią wpoić naszym świetnym faiterom podstaw tego sportu??? , a może trenerów mamy tak samo słabych jak zawodników???

  3. Yoshi nie cwaniakuję i nie mam się czym chwalić, bo to nie moja „branża”. Nie rozumiem jednak jak można być tak naiwnym żeby wierzyć w jakiś idiotyczny ranking EU i chwalić się tym na FB… śmieszni ludzie a błachowicz niczego nie pokazuje, a pier..lenie że do UFC się nadaje… istna parodia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *