James Toney vs. Ken Shamrock we wrześniu

Chodź trudno w to uwierzyć James Toney będzie próbował ponownie swoich sił w pojedynku MMA. Były mistrz bokserski Toney ma zmierzyć się z mocno „wyeksloatowanym” Kenem Shamrockiem. Przypomnijmy, że James Toney walczył już w MMA z Randym Couturem na gali UFC 118 gdzie został w 3 minuty został poddany przez doświadczonego Coutura. Obaj panowie już niestety nie świecą formą sportową, próbka ich „możliwości medialnych” wyżej.

12 thoughts on “James Toney vs. Ken Shamrock we wrześniu

  1. ktury to toney bo widze tylko jakiegoś grubasa przekomarzającego się z lekko przybitym facetem blisko 50 tak na marginesie to wiecie że james pokonał kiedyś Evander Holyfielda a ken shamrock zdobył tytuł ufc Superfight Championship i wygrał największy turniej pancrase w chistori pancrase i obronił go a raz nawet zlał royca gracie ale dali rmis.

  2. kucek: ktury to toney bo widze tylko jakiegoś grubasa przekomarzającego się z lekko przybitym facetem blisko 50 tak na marginesie to wiecie że james pokonał kiedyśEvander Holyfielda a ken shamrock zdobył tytuł ufc Superfight Championship i wygrał największy turniej pancrase w chistori pancrase i obronił go a raz nawet zlał royca gracie ale dali rmis.

    tak tak tematy poruszane juz kilka razy. proponuje ze słownikiem pisac 🙂 pozdrawiam i licze na to ze ken go zniszczy i zamknie mu ta brzydka twarz.

  3. Bardzo się zdziwię jak Shamrock go nie poskłada, tylko czemu jeszcze dają walki cienkiemu krzykaczowi jakim jest Toney w MMA.Pod szyldem jakiej organizacji będą oni walczyć??? Ciekawy jest komentarz trenera Toney’a -“Sprowadzenie to jedyna szansa Kena. Szanuję Kena tak jak szanuję Randyego. Jest jednym z powodów dla których oglądamy dzisiaj tą sztukę. Ale nie uda mu się stanąć do walki na pięści z Jamesem. Randy był tego dowodem. Nie ustał nawet 10 sekund. Nikt nie popełni tego błędu. Chcę żeby James wyszedł do niego z opuszczonymi rękami, żeby zobaczyć czy Ken odważy się go uderzyć.” A tak w ogóle spostrzegliście jak Toney przyciemnił sobie już przecież siwą brodę, jaki teraz z niego „młodzieniaszek” 😉

  4. Boje sie ze Shamrock zamiast isc w parter ktory jest jego najmocniejsza strona bedzie szedl na wymiane jak np z ortizem zeby pokazac jaki to on nie jest pro i wszechstronny jesli rozegra to dobrze to obstawiam ze podda go dzwignia na kostke albo na kolano 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *