James Toney i jego nietypowe poczucie humoru.

 

(mmania.com)

 „Chcę Brocka Lesnara. Jestem mistrzem świata wagi ciężkiej, a on mistrzem UFC. To byłaby rewelacyjna walka…  Nie jestem jakimś drugoplanowym dodatkiem, jestem prawdziwym fighterem.”

– w Inside MMA miał powiedzieć James Toney… %-) Byłaby to dla niego zapewne pierwsza i ostatnia walka w UFC, ale chyba o to mu chodzi – dostać kasę i zapomnieć o mma.

14 thoughts on “James Toney i jego nietypowe poczucie humoru.

 1. Może amerykański najman to za duzo powiedziane …. bo nie ujmując toneyowi jest on naprawde prawdziwym fighterem, tego mu nie można zarzucic , ale poprostu szczeka jak każdy inny sławny nyger chcąc robić wokół siebie szum , chociazby jak jakis czas temu floyd maywather jr.
  Zgadzam sie z z newsem , szybkie wpierdo…. i spowrotem do boksu kosić kase przed emeryturą ( która jest juz bardzo bliska)
  pzdr

 2. dziemian parowo, nie pisz nyger, twoj stary to nyger. ZniurA, Najman by Cie polamal plaskaczem a jeszcze go obrazasz. Jak Toney trafi na parterowca to moze byc po zawodach, ale w stojce nikt z nim nie ma szans. Sam Freddie Roach to powiedzial

 3. Obrażam Ciebie ? raczej nie .. nie moja wina ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem , i nie potrafisz wywnioskowac ze sławny nyger tyczy sie chociazby floyda i zachowania takowych ludzi , którzy lizneli sławy i $.

  Od tego są komentarze by każdy mógł wyrazić swoja opinie … a nie ubliżac innym
  Pozdro & Pocwicz „parówo”…

 4. nawet rozumiem Tooneya 😛

  kazdy myslacy go zrozumie 😛

  gosc doskonale wie, ze nie ma wiekszych szans bo byle parterowiec go posklada 😛

  a jaki ma kontrakt? z pewnoscia ma w nim % z PPV zapisane 😛

  czemu rzuca sie od razu na Lesnara? bo nawet jesli w 1 walce ma dostac oklep i wyleciec to lepiej z Lesnarem i zarobic na tym 1 000 000 $ na czysto z PPV (dochod jest proporcjonalny do ogladalnosci) … niz dostac oklep od jakiegos frajera, zarobic grosze i tez wyleciec …

 5. Porównanie Toneya do Najmana jednak kompletnie nie na miejscu, owszem stosują tą samą taktkę medialną ale pod względem sportowym jest tu przepaść – tak jakby fiaciora 125p porównywać do Ferrari F-40

 6. do krzysztof ….

  radzilbym Ci wlaczyc myslenie i nauczyc sie czytac, nigdzie nie pisalem o samej kasie za walke… zauwazyles tam magiczny skrot PPV ?

  wiesz, ze spekuluje sie, ze na jednej z walk Lesnar zarobil prawie 3 miliony bo poza kasa z walki dostal tez z PPV procent (ktory nie jest ujawniany) oraz kase od sponsorow?

  myslisz, ze Tooney nie ma w umowie zapisow o kasie z PPV?

  kasa z PPV potrafi byc 5x wieksza niz kasa za walke …

 7. zmęczyłem dzisiaj kilka jego ostatnich walk i powiem tak: nie trzeba parterowaca, by pogonić Toney’a 😀 facet niewiele rusza się w ringu, a ciosów unika praktycznie w jeden sposób tj. dobrze się ustawia i zbiera je na bark lub rękawice, czego w MMA raczej nie da się robić

  kilka low kicków powinno załatwić sprawę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.