James Thompson kontuzjowany, Zwicker vs Alexander na BFC 129

Weterani KSW toczą między sobą walki poza granicami Polski. Brytyjczyk James Thompson, który nie ma najlepszych wspomnień z polską organizacją, z powodu niesprecyzowanej kontuzji musiał wycofać się z zaplanowanej na piątek walki z Houstonem Alexandrem na gali Bellator 129. W zastępstwie 'Kolosa’ pojawi się inny uczestnik gal KSW, Virgil Zwicker.

Alexander w debiucie w organizacji Bellator zmierzył się z Vladimirem Matyushenką i przegrał z białoruskim zapaśnikiem przez decyzję sędziów. W swojej ostatniej walce zastopował Matta Uhdę. W swojej karierze walczył również dla największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki. Podczas gali KSW 20 zmierzył się z Janem Błachowiczem, a stawką tamtego pojedynku był należący do cieszynianina pas mistrza wagi półciężkiej. Amerykanin poległ po trzech rundach walki, przegrywając w oczach sędziów.

Zwicker walczył na KSW 25 z Mike’m Hayesem, którego znokautował już w pierwszej rundzie. Planowo miał się zmierzyć ze wspomnianym wcześniej Janem Błachowiczem. Później miał walczyć na KSW 27 z jednym z najlepszych chwytaczy w Polsce, Tomaszem Narkunem, ale wycofał się z walki wskutek kontuzji. W swojej ostatniej walce na gali Bellator 122 przegrał z pretendującym do pasa mistrzowskiego Bellatora, Lintonem Vassellem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.