Jake Shields nie zawalczy z BJ Pennem – aktualizacja

(bloodyelbow.com)

Wygląda na to, że Jake Shields nie dostanie tego, czego chce czyli walki z BJ Pennem, za to spełnia się życzenie jego następnego przeciwnika. Shields zmierzy się z Jake’iem Ellenbergerem, który ma za sobą cztery zwycięstwa z rzędu i już dłuższy czas domaga się tej walki.

Mimo, że UFC jeszcze nie zatwierdziło oficjalnie tej walki, mówi się, że obaj zawodnicy już zgodzili się na pojedynek jesienią tego roku. Nie ma jeszcze określonej konkretnej gali, jednak z uwagi na fakt, że UFC 138 będzie się odbywać w San Jose, czyli na podwórku Shieldsa, prawdopodobnie walka odbędzie się tam.

Shields ma za sobą porażkę z GSP na UFC 129, natomiast na tej samej gali Ellenberger znokautował Seana Piersona. Zestawienie tych dwóch zawodników otwiera możliwość zorganizowania walki B.J. Penn vs. Jon Fitch.

AKTUALIZACJA: Walka odbędzie się 17 września jako główny pojedynek wieczoru na UFC Fight Night 25: „Battle on the Bayou”. Co ważne, UFC postanowiło, że mimo, że będzie to główna walka wieczoru, będzie trwać tylko 3 rundy. Jakiś czas temu mówiono, że walki wieczoru będą 5-rundowe, nawet jeśli ich stawką nie będzie pas, ale widocznie przepis ten nie będzie wprowadzany od tej gali.

2 thoughts on “Jake Shields nie zawalczy z BJ Pennem – aktualizacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *