Jake Collier szybko rozprawił się z Chase’em Shermanem na UFC on ESPN 32

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Jake Collier przygotował się na trudną walkę z Chase’em Shermanem, ale walka skończyła się po niespełna trzech minutach.

Na UFC on ESPN 32 Collier (13-6 MMA, 5-5 UFC) poddał Shermana (15-9 MMA, 3-8 UFC) w walce w wadze ciężkiej w co-main evencie karty w UFC Apex w Las Vegas.

Walka rozpoczęła się, jak każda walka, od wymiany ciosów w stójce. Obaj zawodnicy zadawali ciosy, ale kiedy walka trafiła do parteru, to Collier był górą. Po zajęciu pozycji z góry, zadawał brutalne ciosy, a kiedy rywal próbował się ratować oddając plecy, szybko poddał Shermana duszeniem zza pleców.

33-letni Collier uzyskał bilans 2-2 w czterech ostatnich walkach od czasu przejścia do wagi ciężkiej. Po szybkiej przegranej przez TKO z Tomem Aspinallem, Collier pokonał Giana Villante. W swojej ostatniej walce, Collier przegrał z Carlosem Felipe przez niejednogłośną decyzję na UFC 263.

Jeśli chodzi o Shermana, jest to jego trzecia porażka z rzędu. Po zwolnieniu z UFC w 2018 roku, pracował na powrót do organizacji i ponownie podpisał z nią kontrakt na początku 2020 roku. Po zwycięstwie w swoim powrocie, Sherman przegrał walki z Andreiem Arlovskim i Parkerem Porterem.

Jake Collier pokonał Chase’a Shermana przez poddanie (duszenie zza pleców) – runda 1, 2:26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.