Jak rysuje się przyszłość Carlosa Condita

Pretendent do walki o pas mistrzowski wagi półśredniej UFC Johny Hendricks, który ma walczyć z Martinem Kampmannem na UFC 154, twierdzi, że już wyjaśnił sytuację w tejże dywizji. Tymczasowy mistrz wagi półśredniej UFC Carlos Condit ma inny pogląd na tą sprawę.

„UFC nie zaproponowało mi kolejnej walki. Ani ja, ani mój manager nie dostaliśmy wiadomości, że miałbym się spotkac z kimś poza Georgesem St. Pierre. Chcę GSP. Jeśli UFC też chce tej walki, to ja poczekam, oczywiście jeśli listopad jest nadal aktualnym terminem powrotu Georgesa. Jeśli rekonwalescencja zajmie mu dłużej, wtedy rozważę inną walkę. Ale z tego co wiem, to rehabilitacja GSP idzie bardzo dobrze i będzie gotowy na 17 listopada. Hendricks ma za sobą dobrą passę, ale jego ostatnia walka z Koscheckiem była bardzo wyrównana i wygrał decyzją. Z kolei Kampmann skończył Thiago Alvesa, znokautował Jake Ellenbergera. Do walki z nim byłbym bardziej zmotywowany. No i byłaby głośniejsza pod względem medialnym.”

Oczywiście, dywagacje na temat Hendricksa i Kampmanna staną się bezprzedmiotowe, jeśli aktualny mistrz Georges St. Pierre będzie w stanie walczyć w listopadzie. W takim układzie GSP będzie chciał zunifikować pas mistrzowski i tymczasowy pas mistrzowski w walce z Conditem na UFC 154.

Jeśli jednak GSP nie wyrobi się z formą, możemy się spodziewać zmian w karcie UFC 154 praktycznie w ostatnim momencie.

6 thoughts on “Jak rysuje się przyszłość Carlosa Condita

  1. Niszczysz MMA? XD o czym ty wogle mowisz? Condit swietnie walczyl z Diazem, to ze ktos nie idzie jak ostatni debil na przeciwnika, nie majac dobrego gameplanu i nic mu nie robiac to nie znaczy ze jest złym fighterem. Condit jak najbardziej zasluguje na walke o tytul, bardziej niz ktokolwiek inny w tej dywizji

  2. Condit to p**da i tchórz, kolejny Fitch który woli wygrać niż dać dobrą walkę. GSP i Condit do siebie pasują, bo obydwoje pokazują tylko nudne decyzje. Jak dla mnie to Diaz i tak jest mistrzem tej dywizji.

  3. Prawda jest taka, że każdy chce wygrać walkę. Widoczne w walce z Conditem, Diaz był słabo dysponowany skoro nie dał rady przeciwstawić się jego gameplanowi. Koniec, kropka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *