Jak bogaty jest Conor McGregor i ile jest wart dla UFC?

Michael Reaves/Getty Images
Michael Reaves/Getty Images

Conor McGregor potrzebował niewiele ponad trzy lata, aby od debiutu w UFC w 2013 roku doszedł do mistrzostwa w dwóch dywizjach stając się olbrzymią gwiazdą.

McGregor jest niezwykle barwną postacią MMA, która poprzez swoje zachowanie, sposób bycia, ekstrawagancję, pychę i niewyparzony język nikogo nie pozostawia obojętnym. Albo jesteś jego fanem, albo go nienawidzisz, ale nie można mu odmówić talentu sportowego oraz talentu do robienia biznesu.

W krótkim czasie Conor od zawodnika zarabiającego przeciętne pieniądze w tym sporcie stał się milionerem zarabiającym coraz większe pieniądze i wykręcającym kolejne rekordy w sprzedaży biletów i PPV na jego walki. Te rekordy już na stałe zapisały się w historii organizacji UFC.

Po zwycięstwie na gali UFC 205 i zdobyciu drugiego tytułu mistrza, zostając tym samym pierwszym mistrzem UFC dwóch kategorii jednocześnie, Conor dołączył do grona największych ikon tego sportu,  a być może nawet kilka z nich przewyższył.

Przyjrzyjmy się temu ile zarobił dotychczas Conor McGregor, jakie wykręcił rekordy i ile jest wart dla największej organizacji MMA na świecie.

2 thoughts on “Jak bogaty jest Conor McGregor i ile jest wart dla UFC?

  1. Hahahah dobre kolbe 🙂 pewnie teraz je steki z aligatora a na przystawkę zupę z węża 🙂 Rolexy pewnie wyrzucił a nosi zegarek ozdobiony kamieniami z Marsa albo jakieś asteroidy. Diamenty sa takie powszechne 🙂 pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *