Jacek Wiśniewski chce walki z Burneiką!

Jakiś czas temu środowisko MMA w naszym kraju obiegła wieść o Jacku Wiśniewskim, który postanowił przebranżowić się z piłki nożnej na mieszane sztuki walki. W zeszłym tygodniu poinformował On iż planuje wystąpić na zawodach amatorskich, jednak już teraz mógłby wyjść do walki z Hardkorowym Koksem.

O tym jak zaczęła się jego przygoda ze sportami walki oraz planach na przyszłość Wiśniewski opowiedział dziennikarzom Orange Sport.

http://www.youtube.com/watch?v=iIzuaNpc9LQ

11 thoughts on “Jacek Wiśniewski chce walki z Burneiką!

  1. To podobno brat cioteczny TEGO Wiśniewskiego-piosenkarza, też chce być sławny,jak Pudzian i jego brat :)widzę, że wolny wakat błazna(Najman) wkrótce może być obsadzony…

  2. smieśzne jest to, że ten śmieszny człowiek śmiesznie chcę zdobyć sławę , po przez ciężką prace i poświęcenie Burneiki . Jest tysiące ludzi co by chcieli walki z Burneika lecz po co to publikować i się napinać, kusić po co.

  3. he he komentarze niezle, ale fakt sam charakter w sportach walki to za malo; koles moze i byc twardy ale z taka praca nog daleko nie zajedzie a w tym wieku ciezko sie uczy tego typu podstawowych rzeczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *