IV Gala Sportów walki MMA Exclusive Night Wasilków 2014

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów sportów walki z okolic Białegostoku. Już 5-ego kwietnia dojdzie do kolejnej gali MMA Exclusive Night w Wasilkowie, podczas której każdy miłośnik sportów walki znajdzie coś dla siebie.

Zobaczymy kilka pojedynków amatorskich w różnych formułach. Fani boksu będą się raczyć dwoma walkami amatorskimi. Emocje czekają na entuzjastów Muay Thai, gdyż zeszłoroczny Mistrz Polski Orienta Rules PZKB, Patryk Borowski- Beszta z Husarza Białystok zmierzy się z mocnym Białorusinem, Denisem Raiko. W walce wieczoru w formule K-1, białostocki Kickboxer, Maciej Grzegorzewski zmierzy się z utytułowanym zawodnikiem Muay Thai, Cezarym Zugajem. Białystok ma wielu doskonałych zawodników w formułach uderzanych i należy spodziewać się doskonałych pojedynków w formułach uderzanych.

Nie zabraknie również pojedynków w najtwardszej formule walki, czyli MMA. Perspektywiczna młoda zawodniczka, Barbara Nalepka. Utytułowana w amatorskim MMA zawodniczka zadebiutowała w grudniu zeszłego roku szybko wygrywając swoją walkę. Rywalką noszącej pseudonim 'Shogun’ zawodniczki będzie świetna grapplerka, reprezentanta Gracie Barra, Katarzyna Jakubczak, dla której pojedynek z Nalepką będzie debiutem w zawodowym MMA. Wcześniej zdobywała medale na zawodach amatorskich MMA oraz w turniejach chwytanych. O pierwsze zwycięstwo w zawodowej karierze zawalczy trenujący w Białymstoku Dawid Gryć, który dwukrotnie przegrywał na galach Profesjonalnej Ligi MMA. Przeciwnikiem zawodnika z Podlasia będzie walczący o to samo Litwin, Tomas Akstinas. W walce wieczoru o Puchar Podlasia w formule MMA, Adam Jankowski z Ełku zmierzy się z Litwinem, znanym z gal MMA Exclisive Night, Mariusem Bogdanasem. Poniżej prezentujemy rozpiskę i trailer gali.

Walki amatorskie:
Boks:

60kg: Piotr Woronowicz vs Daniel Maliszewski
75 kg: Krystian Tadul vs Piotr Arnista
MMA:
66 kg: Brajan Pogorzelski vs Jacek Pazio

Walki zawodowe:
Muay Thai:

70 kg: Patryk Beszta- Borowski (Husarz Białystok) vs Denis Raiko
MMA:
62 kg: Barbara Nalepka (1-0) vs Katarzyna Jakubczyk (0-0)
66 kg: Dawid Gryć (0-2) vs Tomas Akstinas (0-1)

Walka wieczoru:
Pojedynek o Puchar Podlasia MMA:

77 kg: Adam Jankowski (1-2-1) vs Marius Bogdanas (1-0)

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza Unii Sportów Walki -M K-1:

68 kg: Maciej Grzegorzewski vs Cezary Zugaj

One thought on “IV Gala Sportów walki MMA Exclusive Night Wasilków 2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *