„IT’S TIME!” będzie słyszane w Krakowie i całej Polsce!

UFC
UFC

Jeśli chodzi o największą organizację MMA jaką jest UFC, to nie można pominąć jednego z najważniejszych jej elementów czyli announcera. którym jest Bruce Buffer.

Jeśli mowa o Bufferze, to rzeczą jaką chyba wszyscy fani MMA znają, są jego zapowiedzi walk oraz pojedynków wieczoru przy których słyszymy tę wywołującą gęsią skórkę formułę „IT’S TIME!” Dziś już oficjalnie możemy potwierdzić, że Bruce Buffer wypowie swoje formuły przed polską publicznością na gali UFC Fight Night 64 w Krakowie i nada temu wydarzeniu szczególny klimat.

10 thoughts on “„IT’S TIME!” będzie słyszane w Krakowie i całej Polsce!

  1. spoko ze bedzie w polsce nie wazne ze jest słabszym annocerem niz jego brat ale w mma nie ma sobie równych cieszmy sie tym ze wgl bedzie bo nie na wszystkich galach w europie wgl sie pojawia nawet nie wiem czy wgl gdzies w europie na którejs z gal był musiał bym sie zagłebic w temat np w szwecji ostatnio chyba go nie bylo , a co do tematu annocerów jak nazywa sie ten starszy siwy pan który w strikeforc zapowiadał walki i na walce wieczoru gadał its showtime :Dswoją droga tez bardzo dobry 😀

  2. Jakkolwiek nietrawię KSW to (moim zdaniem) Waldemar Kasta to jego najmocniejsza strona. @Junior Dos Santos nie wiem jak możesz nazywać tak świetnego rapera „takim łysym co czyta z kartki”. Buffer tez ma kartki jak zapowiada.

  3. Ja uwielbiałem Lenne Hardt z Pride FC jej zapowiedzi zawsze były niedopodrobienia i niepowtarzalne po prostu fantastyczne! Bruce Buffer mnie męczy tą jednowymiarowością i monotematycznym zapowiadaniem, faktycznie już wolę jego brata Michaela jest o klasę lepszy, ciekawszy głos (tembr, barwa intonacja)

  4. Mnie podobnie do Juniora Waldek troche wkurwia . To przeciagane r najbardziej . Wydaje sie calkiem spoko koles w wywiadach ale jako announcer mnie irytuje.Glos ma calkiem niezly do tego ale robi to w chujowy sposob. Nie rozumiem tez dlaczego ksw odbywajace sie u nas jest w prowadzone po angielsku w duzej mierze. Wracajac do Waldka ,moze kazali mu prowadzic to w ten desen nie wiem ale ja tego nie kupuje. Bruce tez mnie nie jara i to jego darcie mordy. Jestem za to wielkim fanem McCarthego sedziego . Łysy za to mnie mega irytuje , nie wiem czy kierowali sie bracia Fertitta zatrudniajac tego gbura , megalomana ,ktoremu sloma z butow wystaje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.