Israel Adesanya uważa, że walka z Bradem Tavaresem będzie łatwiejsza niż ostatnie starcie z Marvinem Vettorim

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

28-latek optymistycznie nastawiony przed trzecim występem w oktagonie.
W walce wieczoru 27 edycji show The Ultimate Fighter Israel Adesanya (13-0, 2-0 w UFC) podejmie Brada Tavaresa (17-4, 12-4 w UFC, #10 w rankingu UFC). Dla znanego głównie z walk w formule kickbokserskiej w organizacji GLORY średniego będzie to trzeci pojedynek w klatce UFC.

Ze względu na styl przeciwnika, pochodzący z Nowej Zelandii zawodnik uważa, że zbliżająca się walka będzie łatwiejsza niż ostatnia konfrontacja z Marvinem Vettorim (12-4-1, 2-2-1 w UFC), którą Adesanya wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Uważam, że Brad będzie łatwiejszym przeciwnikiem niż mój ostatni oponent choćby ze względu na to, że ten styl widziałem już tyle razy. Widziałem to tyle, to dla mnie nic nowego. Mój ostatni przeciwnik, Marvin Vettori był niewygodnym leworęcznym a ja byłem w stanie w locie go rozczytać. Brad, widziałem ten styl tyle razy tak, więc to będzie łatwe czytanie książki.

Popatrz na Brada, na to jak walczył. W ostatniej walce zaliczył pierwszą wygraną przed czasem w ciągu ostatnich siedmiu lat. Jego szczęka nie jest tak wytrzymała jak Marvina. Nie lubię mówić tego typu rzeczy, ponieważ nie jeden nie ma szczęki. Każdy ma taki przycisk, chodzi o to czy możesz go znaleźć. Jego przycisk, jego styl w stójce jest łatwiejszy do odnalezienia niż przycisk Marvina.

To zajmie mi mniej niż trzy rundy.

Gala TUF 27 Finale odbędzie się 6 lipca w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.