Israel Adesanya o fałszywości Jona Jonesa, który zachowuje się jak „dziewczyna ze szkoły katolickiej”

Hans Gutknecht/MediaNews Group/Los Angeles Daily News via Getty Images

Mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya nie odpuszcza w atakach na mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa. Tym razem, Adesanya skrytykował sposób w jaki Jones promuje i przedstawia swoją postać w mediach.

Podczas ostatniego występu w The Luke Thomas Show, Adesanya po raz kolejny uderzył w Jonesa oskarżając go o bycie fałszywym: pokazywanie przed kamerami innego oblicza niż jest w rzeczywistość, kiedy tych kamer nie ma.

Podczas gdy Adesanya uważa Jonesa za fałszywą osobę, wierzy również w to, że fani zaczynają dostrzegać to przez kruszącą się fasadę.

„Iluzja trochę się zepsuła. Podglądamy pęknięcia – oczyma widzów. W końcu ludzie zaczęli dostrzegać, jak się kruszy się, ta fasada, kiedy za którą kryje się „podróbka tego sku***syna”. Mogli to czuć przez lata. Ten facet jest fałszywy.

On inaczej zachowuje się w telewizji, ale inaczej w prawdziwym życiu.”

Jones, który mówi o sobie, że jest gorliwym chrześcijaninem, przez lata zbaczał z kilka razy na złą ścieżkę i popadał w konflikty z prawem. Na podstawie tych faktów Adesanya porównał go do „uczennicy ze szkoły katolickiej”, która skrywa w sobie dziką stronę.

„Oczywiście to wszystko jest sfabrykowany, to co mówi w telewizji, że jest synem księdza i takie tam. To tak jakby, wiesz, jak dziewczyny ze szkoły katolickiej. Najdziwniejsze są te, które lubią warczeć, bo zostały stłumione. Taki jest Jones. Jones jest taką dziewczyną ze szkoły katolickiej, ponieważ prawdopodobnie był tłumiony przez całe życie. Poczuł trochę zmian, trochę sławy, trochę statusu w młodym, głupim wieku, a potem mu odbiło, zaczął ssać każdego ku**sa w mieście.”

Jaka będzie odpowiedź Jona Jonesa? Zapewne wkrótce się dowiemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *