Israel Adesanya jest otwarty na walkę z Luke’iem Rockholdem, ale to zależy w jaki sposób pokona Paulo Costę

Israel Adesanya musi zobaczyć więcej starań ze strony Luke’a Rockholda zanim da mu walkę.

Rockhold (16-5 MMA, 6-4 UFC) powróci do rywalizacji po ponad trzyletniej przerwie, kiedy zmierzy się z Paulo Costą (13-2 MMA, 5-2 UFC) na UFC 278 w Salt Lake City 20 sierpnia.

Były mistrz wagi średniej Strikeforce i UFC powiedział MMA Junkie w ostatnim wywiadzie, że jest jedynym człowiekiem, który może zdetronizować Adesanyę (22-1 MMA, 11-1 UFC), a „The Last Stylebender” jest gotów wystawić tę teorię na próbę, jeśli Rockhold pokona Costę w imponującym stylu.

„Zależy jak (Rockhold) pokona Costę” – powiedział Adesanya podczas dnia medialnego przed UFC 276. „Ale tak, on się rozkręca, więc chciałbym mieć to również w swoim rekordzie walk w obronie pasa. Kiedy ostatni raz walczył? Nie możesz po prostu zawalczyć z Costą. Musisz zrobić coś więcej. Pokaż mi coś. Jak powiedziałem, zależy od tego, jak pokona Costę.

Chcę po prostu zabić wszystkich tych facetów, wszystkie te nazwiska, a Rockhold jest zdecydowanie jednym z tych nazwisk, które mogą być na tej liście”.

Adesanya dąży do odniesienia piątego zwycięstwa w obronie tytułu przeciwko Jaredowi Cannonierowi w walce wieczoru UFC 276, która odbędzie się w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.