Islam Makhachev vs. Rafael dos Anjos w walce wieczoru gali UFC Fight Night 183

Islam Makhachev po odwołaniu walki z Rafaelem dos Anjos został ponownie z nim zestawiony w innym terminie na gali UFC Fight Nigh 183. Co więcej, obydwaj zawodnicy zmierzą się w walce wieczoru.

Islam Makhachev (18-1 MMA, 7-1 UFC) i Rafael dos Anjos (30-13 MMA, 18-11 UFC) mieli zmierzyć się na gali UFC 254, ale plany pokrzyżował pozytywny wynik na koronawirusa u dos Anjosa. Jednak jak mawiają, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ 14 listopada obydwaj zawodnicy zmierzą się w walce wieczoru gali UFC Fight Night 183.

Islamowi Makhachevowi trudno było zestawić czołowego przeciwnika. Po jedynej porażce w karierze w 2015 roku, Makhachev wygrał sześć walk z rzędu, ostatnio po dominacji w parterze w walce z Davim Ramosem na UFC 242 we wrześniu 2019 roku.

Rafael dos Anjos powróci do wagi lekkiej po raz pierwszy od przegranej z Tonym Fergusonem w listopadzie 2016 roku. Brazylijczyk rozpoczął swoją karierę w wadze półśredniej uzyskując bilans wal 3-0, ale potem przegrał cztery z pięciu ostatnich pojedynków, a jego jedyne zwycięstwo przypadło na wygraną z Kevinem Lee. Brazylijczyk wróci do swojej pierwotnej kategorii wagowej, w której nie wygrał od grudnia 2015 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *