Invicta FC podpisała umowę z UFC na transmisje w Fight Pass

Czekanie nareszcie dobiegło końca i jest nadzieja, że Invicta FC po nawiązaniu współpracy z UFC i jej platformą Fight Pass, ruszy ze swoimi galami.

Niedawno Invicta FC wydała list otwarty w którym poinformowała, że pracuje nad jak najlepszą umową z jakąś platformą medialną by móc zaoferować swoim fanom idealne warunki do oglądania ich gal oraz by zapewnić zawodniczkom promocję i reklamę. Dziś już oficjalnie podano informację, że największa kobieca organizacja MMA, Invicta FC podpisała umowę z UFC na transmisję swoich gal w Fight Pass. Umowa obejmuje także stworzenie pełnego archiwum gal, które już się odbyły.

Oto co powiedziała szefowa organizacji Shannon Knapp:

„To wielki dzień dla mojej organizacji. Od początku istnienia Invicta FC, starałam się zapewnić największą i najlepszą platformę medialną i dzięki umowie z UFC i transmisji w Fight Pass, gale Invicta FC będą mogli oglądać fani na całym świecie.”

Fani kobiecej organizacji MMA pierwszą galę na platformie Fight Pass będą mogli zobaczyćpod koniec lata. Szczegóły dotyczące miejsca oraz karty walk nie zostały jeszcze podane ale wiadomo, że na gali odbędzie się walka o pas.

3 thoughts on “Invicta FC podpisała umowę z UFC na transmisje w Fight Pass

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *