Invicta FC 5: dwie walki o pas oraz debiut Sary Kaufman

Invicta FC powróci ponownie w kwietniu z dwiema walkami o pas mistrzowski. Ponownie pojawi się na niej również dobrze znana Sarah Kaufman (15-2). Dokładna data dla Invicta FC 5 nie została jeszcze ogłoszona.

Dla Kaufman będzie to debiut w tej organizacji po tym jak kontuzja uniemożliwiła jej występ na Invicta FC 3. W ostatniej walce poniosła porażkę z mistrzynią wagi koguciej Strikeforce – Rondą Rousey. Walka zakończyła się standardowo dla Rousey, czyli przez poddanie w pierwszej minucie przez dźwignię na łokieć. Przyszła przeciwniczka dla Kaufman nie została jeszcze ogłoszona..

Na gali odbędzie się także po raz pierwszy pojedynek o pas w wadze muszej pomiędzy Vanessą Porto (15-5) a Barb Honchak (7-2). Porto stoczyła w organizacji Invicta FC dwie walki z czego jedną przegrała. Honchak ma nieco lepszy rekord w tej organizacji ponieważ z dwóch pojedynków wyszła zwycięsko.

Drugim mistrzowskim pojedynkiem będzie walka w kategorii atomweight (48 kg) w której Jessica Penne (10-1) po raz pierwszy będzie bronić swój tytuł. Na ogłoszenie jej rywalki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Penne zdobyła pas mistrzowski na Invicta FC 3 pokonując przez poddanie w drugiej rundzie Naho Sugiyame (8-1).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *