Informacje na temat gali LFN 6 „IRA” oraz pierwszy trailer

Już 26 sierpnia 2017 r. w miejscowości Rawa Mazowiecka w Hotelu Ossa odbędzie się kolejna 6. gala Ladies Fight Night „IRA”. Ceremonia ważenia zaplanowana jest dzień wcześniej w Galerii Piastów w Legnicy.

Nasza szósta gala zatytułowana “IRA” odbędzie się już 26 sierpnia w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Wiemy, że sporty walki w pięknym kobiecym wydaniu i głośny ryk samochodowych silników to doskonałe połączenie, dlatego gala będzie częścią wyjątkowego eventu – Odjazdowa 50 Braci Collins i Ladies Fight Night, który zapowiadaliśmy podczas czerwcowego obozu treningowego “JJCamp” z Joanną Jędrzejczyk. Każdy, kto miał przyjemność gościć lub oglądać nasze gale wie, że poza mocnymi sportowymi emocjami gwarantujemy również mnóstwo innych atrakcji.

A w naszym klatkoringu odbędzie się dziewięć pojedynków w formułach MMA oraz K-1. Dziewięć ekscytujących walk z udziałem osiemnastu doskonałych wojowniczek z Polski i nie tylko m.in: Sylwia Juskiewicz, Katarzyna Posiadała i Anissa Haddaoui. Nie zabraknie również gości specjalnych ze świata sportu, muzyki, filmu. Nasz event swoją obecnością zaszczycą m.in.: Piotr Stramowski, Mateusz Gessler, Mariusz Lewandowski, Joanna Jedrzejczyk, Roman Bosski, KaeN i inni.

Cały event będzie częścią większego przedsięwzięcia, które organizujemy razem z Braćmi Collins – link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/245210502655012/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.