Info od KSW

KSW Extra czyli… turniej z Górskim i osiem ekstrawalk 

Już 13 września w Dąbrowie Górniczej odbędzie się kolejna edycja największej imprezy mieszanych sportów walki w Polsce. Tym razem nie będą to eliminacje, ani też główna impreza. „KSW Extra” to nowa odsłona najpopularniejszych zawodów MMA w naszym kraju.

W porównaniu do poprzednich gal, jakie do tej pory zorganizowali Martin Lewandowski i Maciej Kawulski wrześniowa gala będzie inna. Na pewno nie będzie turnieju z udziałem zawodników walczących w kategorii do 95 kilogramów. Ci dostaną swoje szansę w ekstrawalkach.

Po raz pierwszy zobaczymy zmagania turniejowe zdecydowanie lżejszych fighterów. Do walki o trofeum przystąpi czterech zawodników. Swoje umiejętności zaprezentują Artur Sowiński, Przemysław Zbiciak, Jędrzej Kubski, a także reprezentant „KSW Team”, Maciej „Góral” Górski.

Jednak turniej to początek emocji, jakie będą nam towarzyszyć podczas trwania całej imprezy. Do ringu wyjdzie jeszcze szesnastu innych wojowników, a wśród nich: Krzysztof Kułak, Antoni Chmielewski, Jan Błachowicz, Daniel Dowda, Łukasz Jurkowski, (wszyscy „KSW Team”) oraz trzech zawodników z południowej części kraju: Mariusz Slotta, Andrzej Kumor oraz Czeczen, Abdul-Kerim Abzailov.

Kim będą ich rywale, z jakich krajów będą pochodzić? Jak dotąd znany jest tylko rywal Kułaka. Będzie nim Florian Muller z Niemiec. Resztę przeciwników poznamy wkrótce, ponieważ cały czas organizatorzy czekają na potwierdzenie ich przybycia.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *