Ilima Lei-Macfarlane vs. Valerie Letourneau na Bellator 210

Bellator MMA

Mistrzowskie starcie w rozpisce grudniowej gali.
Jak poinformował portal KHON2 a następnie portal MMAJunkie potwierdził to z organizacją Bellator, podczas gali oznaczonej numerem 210 Ilima Mac-Farlane (8-0) będzie bronić pasa wagi muszej w starciu z Valerie Letourneau (10-6, 3-3 w UFC). Zawodniczka z Hawajów już po ostatniej wygranej zabiegała o walkę w swoich rodzinnych stronach i o pojedynek właśnie z Kanadyjką.

Mac-Farlane występuje w klatce organizacji Bellator od 2015r., po pięciu z rzędu wygranych 28-latka dostała szansę walki o nowo utworzony pas wagi muszej, który zdobyła pokonując Emily Ducote. W pierwszej obronie pasa, na gali Bellator 201 Ilima poddała Alejandrę Larę.

Letourneau w latach 2014-2016r. rywalizowała na galach największej organizacji MMA na świecie. Po trzech wygranych w UFC 35-latka dostała szansę walki o pas wagi słomkowej jednak wyraźnie przegrała z Joanną Jędrzejczyk. Później, po trzech z rzędu przegranych, rozstała się z organizacją. W klatce Bellatora Letourneau pokonała już Kate Jackson i Kristinę Williams.

Gala Bellator 210 odbędzie się 15 grudnia w hawajskim Honolulu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *