Ile będzie kosztować UFC Fight Pass?

27 grudnia UFC zaprezentowało UFC Fight Pass, nową platformę video na której będzie można oglądać na żywo gale MMA oraz wiele innych materiałów.

UFC FIGHT PASS

Warto więc przyjrzeć się temu, ile będzie kosztował dostęp do tej platformy. UFC Fight Pass będzie honorować większość najbardziej popularnych kart kredytowych i będzie w formie abonamentu miesięcznego. Koszt to $9.99 czyli przeliczając na nasze Złotówki chętni zapłacą 30.46 zł (obecny kurs dolara – 3,05 zł). Dodatkowo pierwsi abonenci otrzymają 2 miesiące za darmo.

Najistotniejsze elementy UFC Fight Pass:

– Ekskluzywne transmisje gal UFC Fight Nights, dostępne tylko na UFC Fight Pass

– Dostęp do największych gal i walk z największej na świecie biblioteki MMA, wliczając w to UFC, PRIDE, WEC, Strikeforce i wiele innych.

– Dostęp do programów takich jak UFC Unleashed, Best of PRIDE oraz The Ultimate Fighter.

– Ekskluzywne I oryginalne programy, programy specjalne, wywiady i najświeższe wiadomości oraz raporty z całego świata.

W komunikacie prasowym prezydent UFC Dana White powiedział:

„Zuffa ma największą bibliotekę sportów walki na Ziemi, a dzięki subskrypcjom w UFC Fight Pass, fani otrzymają dostęp do tysięcy walk z całej historii tego sportu. To jest to, co fani od zawsze chcieli – dajemy im klucze do sklepu z cukierkami. Abonenci będą mogli oglądać materiały na żądanie, największe walki i najwspanialszych zawodników w historii. Mam na myśli wszystko, od Royce Gracie, Matta Hughesa, Chucka Liddella  i Andersona Silvę po Franka Shamrocka, Wanderleia Silvę, Kazushi Sakurabę oraz Fedora Emelianeno.”

W mojej opinii, patrząc na ilość materiałów, ich jakość i dostęp do gal transmitowanych na żywo – może to się okazać dla fanów MMA niewielkim kosztem w zamian za tak bogatą zawartość.

13 thoughts on “Ile będzie kosztować UFC Fight Pass?

  1. A ja naiwny liczyłem na to, że będą wszystkie gale na żywo a nie tylko FN 🙁 nawet za większą kaskę
    Jeśli biblioteka będzie kompletna, a nie wyrywkowa to chyba warto.
    Tylko z jakim opóźnieniem gale inne niż FN będą trafiać do biblioteki?

  2. A ja mam na kilku dyskach wszystkie gale Pride, 90% UFC, 60-70% Strikeforce, aż 2 Affliction, wszystkie Dream, Sengoku i sporo K-1. I wszystkie je widziałem. Ale jakbym miał to obejrzeć jeszcze raz …. to chyba najwcześniej za 10 lat. Pytanie tylko czy kiedykolwiek na to starczy czasu…. Wątpliwe, dlatego taka płatna biblioteka może się przydać komuś kto nie widział i ma dużo czasu. Szkoda, że w abonamencie nie będzie na żywo UFC z numerkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *