III Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki po konferencji

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=VCPG3XGxuAc]

Po konferencji o Festiwalu z Grzegorzem Sakowiczem rozmawia Sebastian Niegowski

Panie Grzegorzu w tym roku będziemy mieli możliwość obejrzenia po raz trzeci wspaniałe widowisko jakim jest Warszawski Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki. Co ciekawego będzie tym razem?
Grzegorz Sakowicz – W tym roku wszystko co będzie się działo będzie bardzo ciekawe. Będziemy mogli obejrzeć najwspanialszych mistrzów sztuk walki. Oczywiście Festiwal nie mógłby się odbyć bez takich gwiazd jak Maciej Sikoński, dziewięciokrotny mistrz Świata w białej broni, jako biały ninja, Mistrza Nama, aktora i reżysera z Teatru Buffo, Janusza Józefowicza, a także Mirka Barszowskiego, który szkolił się w Klasztorze Shaolin w Chinach, który będzie przepychał samochód opierając się o grot włóczni na szyi.

Więcej w środku + dodatek w postaci fajnego trailera

A co nowego będzie można obejrzeć?
W tym roku gwiazdą Festiwalu będzie Robert Moskwa z serialu M jak miłość, który posiada czarny pas karate, a także Łukasz Juras Jurkowski, znany sportowiec z KSW i prezenter, posiadacz czarnego pasa w Tae Kwon Do. Nowym reprezentantem aikido będzie Marcin Borys Vasiliev, który posiada czarny pas w aikido i jest dublerem Stevena Segala.

Czyli warto się pojawić?
Warto bo to tylko część festiwalu, który z przerwą ma trwać prawie 3 godziny. Emocji nie zabraknie, ale będzie jeszcze wiele tajemnic które będziemy zdradzać w kolejnych artykułach

Dziękuję za rozmowę, jeszcze tylko pytanie, kiedy odbędzie się Festiwal?
4 grudnia na Torwarze, godzina 18 :00. więcej na stronie www.mfsw.pl

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Ggevo0ZzSsQ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *