Igor Kołacin zmierzy się z Krzysztofem Pietraszkiem na gali FEN 11

fen11-kolacin-vs-pietraszek

FEN 11 „Warsaw Time”, która odbędzie się w sobotę, 19 marca, w hali Torwar, w Warszawie. Niestety z powodów wizowych nie był możliwy przyjazd do Polski ukraińskiego zawodnika Konstantina Shonya z Połtawy, który miał zmierzyć się z weteranem polskich Sportów Walki, Igorem Kołacinem, w pożegnalnej walce 41-letniego weterana. Chęć pomocy i zastąpienia Ukraińca wyraził doskonale znany na polskich arenach Krzysztof Pietraszek z Elita MMA Ełk.

W tej sytuacji władze organizacji Fight Exclusive Night przychyliły się do tej propozycji i tak pożegnalny występ przed warszawskimi kibicami Igora Kołacina będzie możliwy. Krzysztof Pietraszek jednocześnie deklaruje, iż podejdzie do pojedynku bardzo profesjonalnie i o żadnej taryfie ulgowej nie ma mowy. Jest dobrze przygotowany, bowiem już w najbliższym czasie ma toczyć swój kolejny bój w formule MMA. Dyspozycja Igora Kołacina jest także doskonała, co było widoczne na czwartkowym Media Treningu, gdzie prezentował się widowiskowo. Kibice mogą oczekiwać wielkich emocji jakich zawsze dostarczały jego walki. Pojedynek z Krzysztofem Pietraszkiem wpisze się na pewno w ten scenariusz.

Jednocześnie organizacja FEN informuje, iż tą zmianą zamknięta jest karta walk gali i wszystkie zapowiedziane starcia odbędą się. Ostateczna karta walk i kolejność wszystkich pojedynków jest dostępna na stronie www.fen-mma.com.

Mamy nadzieję, że wszystkie pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a wydarzenie zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *