I Mistrzostwa Polski EF MMA odbędą się wg nowych zasad MMA

Pierwsze Mistrzostwa Polski EFMMA odbędą się wg nowych przepisów

Nowe przepisy EFMMA mają na celu uczynienie MMA sportem walki bardziej widowiskowym i ciekawszym dla publiczności. Najważniejsza zmiana dotyczy ograniczenia walki w parterze.

„Walka w parterze jest ograniczona do 1 minuty bez względu na aktywność walczących.Sygnał dźwiękowy oznaczający koniec czasu 1 minuty będzie znacznie różnił się od sygnału końcowego rundy. W przypadku dźwigni końcowych czas 1 minuty zostaje wydłużony aż do wykonania wymuszenia poddania na przeciwniku”

Wiadomość ta szczególnie powinna ucieszyć widzów MMA. Walki wg nowych zasad nabiorą zdecydowanego tempa, będą bogate w szybkie akcje i niewątpliwie dostarczą niezapomnianych wrażeń.

 

Szczegółowy zapis nowych przepisów zamieszczony jest na stronie www.efmma.pl w zakładce „Przepisy EFMMA”

8 thoughts on “I Mistrzostwa Polski EF MMA odbędą się wg nowych zasad MMA

  1. Tak, ale dla zawodników skupiających się na parterze w MMA to strasznie nie korzystna wiadomość – raczej w amatorskich walkach trzeba trochę czekać na to poddanie ~~. W zawodowych niekiedy zdarzy się sytuacja (np. Wardum poddał fiodora) szybkiego poddania ale to też nie zdarza się na okrągło …

  2. Rozumiem, ze te zasady to albo zart albo jakies totalne nieporozumienie. 'Europejska Federacja MMA’ brzmi jak samozwancza ekipa z pod butki z piwem tez moga sie nazwac 'Europejska Federacja Picia Piwa’ co nie zmienia faktu, ze nijak to sie ma do Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *