Hunt o zbijaniu wagi

Zawodnik stanął przed sporym wyzwaniem zrzucenia około 10kg w 3 tygodnie do walki o tymczasowy pas z Fabricio Werdumem. Twierdzi jednak, że z pewnością sobie poradzi.

W rozmowie w Submission Radio mówił:

Oczywiście problem jest taki, że mam na to mało czasu. Jakieś 2,5, może 3 tygodnie. Więc zrzucić 10,5kg w 2,5 tygodnia to nie taka prosta sprawa. No i do tego podróż na drugą stronę świata. Bo mieszkam w Sydney, jak moja rodzina się będzie kładła spać to ja będę wstawał. A to w ogóle druga strona świata i jak przyzwyczaisz swój mózg do tego, że w tym momencie jesz śniadanie, w tym trenujesz itd. to uczysz tego też swoje żony i jak jedziesz na drugą stronę świata to jest już całkiem na odwrót.

Przyzwyczajenie przychodzi po około dobie jeśli nad tym nie pracujesz. Ale teraz czuję się bardzo dobrze. Jestem dobrze ustawiony z wagą. Czekam na tą walkę.

Oczywiście nie mam usprawiedliwienia jeśli nie zrobię wagi w te 3 tygodnie. Nawet 10,5 kg. Musze pogadać z Daną o kilku sprawach, ale wiesz, jak nie dasz rady zrobić wagi to nie bierzesz walki. Mam na sobie sporo kilogramów, które mogę zrzucić, więc to nie problem. Robię wagę więc nie ma problemu.

To będzie moje trzecie ścinanie w karierze, więc dopiero zaczynam się do tego wszystkiego przyzwyczajać. Nie tak jak mniejsi goście, którzy muszę zrzucać wagę zawsze, oni prawie w ogóle nie mają na sobie tłuszczu. Jestem duży i mam na sobie trochę tłuszczu więc mi jest łatwiej to zrzucić.

Przyzwyczajam się do tego, wiem jak dużo już zrobiłem i ile jeszcze mogę, więc myślę, że media trochę panikują z tym wszystkim i przesadzają.

9 thoughts on “Hunt o zbijaniu wagi

  1. Zamsiat tyle pier…..; ozorem to by zapodał dietę na codzień i nie nosił za dużo sadła. Chyba dietę omu Kamil Waluś rozpisuje. Zawsze może jechać wcześniej i się zaaklimatyzowć albo wogole jej nie brać jak uwazą ze to mało 3 tyg (bo jest).

  2. Sam tłumaczyłem, żadnego translatora 😛 Tamten fragment to akurat literówka była z „dużo”. Jeśli chodzi o Hunta to trudno jednocześnie zachować sposób w jaki mówi po angielsku i przetłumaczyć to, żeby brzmiało dobrze i poprawnie – taki ma styl wypowiedzi.

  3. dobra spoko kij tam z tym jesli chodzi o Hunta to troche wieje juz tłumaczeniem sie ze to czy to mu przeszkadza mogl nie brac tej walki tyle jest to jeden naprawde z nielicznych przypadków ze by zawodnik wagi ciezkiej musiał zbijac wage 😀 w pride mial sie fajnie bo tam był no limit a tu trza zapierdalac ale tak to jest jak sie wazy prawie 150 kg :///

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *