Hubert Szymajda w obronie tytułu na gali TFL 19 w Lublinie

Mistrz organizacji TFL Hubert Szymajda stanie do obrony pasa, już 21 grudnia na świątecznej gali TFL 19 „Christmas Time” w Lublinie!

Najważniejsza walka w karierze mistrza dywizji lekkiej, Huberta Szymajdy odbędzie się 21 grudnia w lubelskiej Hala Globus! Przedstawiciel klubu GYM MMA Lublin, stoczy historyczną obronę pasa mistrzowskiego po debiucie w organizacji KSW. Przedstawiciel Lubelszczyzny zakończy rok pełen niesamowitych emocji, przed fenomenalną lubelską publicznością w największej w południowo wschodniej Polsce, Hali Globus.

„Jestem głodny walki , jestem głodny zwycięstwa, jestem zdeterminowany by ponownie wejść na szczyt. Ostatnio wyciągnąłem wnioski. Nie kalkuluję, chce walczyć z najlepszymi. Na szalę stawiam wszystko i zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji. W tym roku spędzamy święta w dużym gronie. Liczę na Wasze wsparcie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek!!”. – mówi „Maupa”.

Według promotora JS Promotion ,organizatora TFL, Jacka Sarny na mistrza czeka trudne zadanie.

„Hubert nie wybiera rywali, nie kalkuluje. Jego ostatni przeciwnik w KSW, niepokonany Rosjanin z rekordem 12-0 to przyszły champion KSW. Maupa po zmianie rywala na Rosjanina nawet przez chwilę nie zastanawiał się i przyjął walkę. Teraz jest dokładnie tak samo. Możecie być pewni mocnego nazwiska.” – komentuje Jacek Sarna.

Finałowa Gala Sportowa MMA TFL 19 „Christmas Time” odbędzie się 21 grudnia w lubelskiej Hali Globus.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.