Holly Holm vs. Ketlen Vieira i Alexander Gustafsson vs. Ben Rothwell na UFC Fight Night 210

Ciekawe starcia trafią do rozpiski majowej gali.

Jak poinformował Ariel Helwani, podczas gali UFC Fight Night 210 dojdzie do konfrontacji Holly Holm (14-5, 7-5 w UFC, #2 w rankingu UFC) z Ketlen Vieirą (12-2, 6-2 w UFC, #5 w rankingu UFC) w limicie dywizji koguciej. Z kolei w kategorii ciężkiej Alexander Gustafsson (18-7, 10-7 w UFC) ma podjąć Bena Rothwella (39-14, 9-8 w UFC).

Holm nie walczyła od ponad roku, otatni pojeydnek Amerykanka stoczyła w grudniu 2020r. gdy podejmowała Irene Aldaną. 5-rundowe starcie Holly wygrała decyzją sędziów, wcześniej w taki sam sposób pokonała Raquel Pennington.

Vieira powróci do rywalizacji również po 5-rundowej walce, na UFC Fight Night 198 Brazylijka pokonała Mieshę Tate. Wcześniej Ketlen niespodziewanie przegrała starcie z Yaną Kunitskayą.

Gustafsson w ciągu ostatnich dwóch lat stoczył tylko jeden pojedynek, w lipcu 2020r. Szwed zadebiutował w wadze ciężkiej, walkę z Fabricio Werdumem przegrał przez poddanie w I rundzie.

Rothwell w ostatnim czasie przeplata zwycięstwa z porażkami. W maju zeszłego roku Amerykanin poddał Chrisa Barnetta a później przegrał przez TKO z Marcosem Rogerio de Limą.

Gala UFC Fight Night 210 odbędzie się 21 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.