Holly Holm staje po stronie Germaine de Randamie – Nie powinnyśmy walczyć z oszustami jak Cyborg

MMAFighting.com

Była już mistrzyni wagi piórkowej UFC Germaine de Randamie, która została pozbawiona tytułu zyskała wsparcie byłej mistrzyni wagi koguciej Holly Holm.

Kilka dni temu UFC podało do wiadomości oficjalną informację o tym, że tytuł wagi piórkowej został odebrany Holenderce Germaine de Randamie ze względu na to, że nie wyrażała ona zgody na walkę z Cris Cyborg Justino. Ponadto The Iron Lady stwierdziła, że chciałaby wrócić do dywizji koguciej. W związku z tym UFC podjęło decyzję o zestawieniu walki o pas wagi piórkowej między Cris Cyborg a Megan Anderson, która zaplanowana jest na gali UFC 214.

Po tym jak Cris Justino została zawieszona za oblane testy antydopingowe, słowa de Randamie wydawały się być tylko trash talk’iem i próbą rozdrażnienia Brazylijki przed ich walką i pierwszą obroną tytułu wagi piórkowej. Teraz Holly Holm, która walczyła z de Randamie o pas 145 funtów przedstawiła swoje zdanie i stanęła po stronie Holenderki.

W rozmowie z Arielem Helwani w programie The MMA Hour, Holly Holm wyjaśniła, że wierzy iż wiele innych zawodniczek może czuć tę samą niechęć względem walki z Cris Cyborg.

— Nie sądzę, bo ona była jedyna, która myśli w ten sam sposób. Rozumiem, że inni również mogą czuć to samo, ponieważ Cyborg została zgłoszona za pewne rzeczy. Myślę, że wiele osób może być sceptycznie nastawionych wobec czerwonych flag jakie ona otrzymała. Ja naprawdę staram się nie angażować zbyt mocno w tę sprawę.

One thought on “Holly Holm staje po stronie Germaine de Randamie – Nie powinnyśmy walczyć z oszustami jak Cyborg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *