Holly Holm odmówiła studiu filmowemu, „aby nie popełnić tego samego błędu jak inna osoba”

LAS VEGAS, NV - JANUARY 20:  UFC bantamweight champion Holly Holm poses for a portrait backstage during the UFC 197 on-sale press conference event inside MGM Grand Hotel & Casino on January 20, 2016 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)
Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Była mistrzyni wagi koguciej UFC Holly Holm ma jasno określony cel i nie zamierza go przysłaniać innymi kwestiami.

Serwis TMZ poinformował, że Holly Holm otrzymała propozycję od dużego studia filmowego, ale odmówiła, ponieważ prace nad filmem kolidowałoby z jej przygotowaniami do nadchodzącej walki z Valentiną Shevchenko na UFC on FOX 20.

TMZ rozmawiało z przedstawicielem Holm, Lennym Fresquezem, który powiedział, że Holly otrzymała niewyobrażalną ilość telefonów w sprawie filmu oraz od producentów telewizyjnych. Fresquez odał też, że Holm zatrudniła niedawno agencję APA, aby pomogła jej zająć się pozasportowymi sprawami, podczas gdy ona zajmie się walkami.

— Ona jest skoncentrowana na walce. Nie chcemy popełnić tego samego błędu jaki popełniła pewna osoba.

Fresquez miał zapewne na myśli inną byłą mistrzynię wagi koguciej Rondę Rousey, która po porażce z Holm i utracie tytułu postanowiła zrobić sobie przerwę od MMA i spróbować swoich sił w Hollywood.

Jak oceniacie te dwie, tak różne postawy obydwu zawodniczek?

3 thoughts on “Holly Holm odmówiła studiu filmowemu, „aby nie popełnić tego samego błędu jak inna osoba”

  1. Proste trzeba mieć priorytet który jest zawsze najważniejszy i wszystko inne schodzi na bok przy nim. Nie da się być mistrzem w dwóch zupełnie różnych dziedzinach, trzeba się skupić na jednej a drugą traktować tylko jako dodatek. Ronda uwierzyła że wszystko czego się dotknie się udaje i dostała po łbie, myślę że gdyby nie grała w filmach i w ogóle mniej stała się celebrytką to wygrałaby tamtą walkę z Holly. Ten cały medialny szum jej zaszkodził. Holly ma mocniejszą głowę i dobrze robi odrzucając takie oferty i tak gwiazdą Hollywood nie zostanie a może przecież odzyskać pas jeśli się postara.

  2. @No153
    Nie musisz mi dawać tego linka, wiem że Holly grała w tym filmie. Nie chodziło mi o to żeby w ogóle nie grała w filmach, tylko o to żeby MMA zawsze było dla niej na pierwszym miejscu, tak jak teraz odrzuciła ofertę bo kolidowała jej z przygotowaniami do już ustalonej walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *